تور تایلند بازارهای شناور روی آب

تور تایلند را با یک خرید در بازار شناور روی آب تجربه می کنیم!

تور تایلند با همراهی کردن شما مسافران عزیز و گرامی، قرار است با شما به یک بازار دیدنی و جالب تر از همه روی آب برویم. با جذابیتی که این بازار برای گردشگران داشته باعث شده همین شلوغ باشد و خیلی ها برای خرید بیایند.

بازار شناوری که از آن گفتیم در شهر بانکوک است و در 80 کیلومتری غرب باکوک قرار گرفته. بازار به شکلی هست که اگر قصد خرید کردید بروید، همه روزه فروشندگان محصولات خود را از صبح تا ظهر، بر روی قایق های شناور روی آب به عرضه می گذارند. بازاری رنگارنگ که بر کانال بانکوک قرار گرفته و سر و صدای خریداران و فروشندگانی به گوش می رسد که یا دارند خرید می کنند و یا قیمت می پرسند، پس سری بزنید و غذاهای محلی میل کنید.

بازار شناور روی آب ـ تور تایلند

کانالی که از آن می گوییم سال 1868 ساخته شد و دستور ساختش را رامای چهارم پادشاه تایلند داده بود که بیشتر برای سهولت در سفرهای آبی بین شهری بوده و محلی هم برای خرید و فروش های شناور روی آب استفاده می شده است.

تصویری از یکی از بازارهای شناور روی آب

خیلی از فروشندگانی هم که می بینید، معمولا از جاهای دیگر آمده اند و به خرید و فروش مشغولند. پس یکجورایی این جا را باید به عنوان یک مرکز خرید دانست. مرکز خریدی که روی قایق می باشد و فروشنگدان آن زنان محلی می باشند. شلوغ ترین ساعت کاری آنان را می توان 6 تا 11 صبح دانست. پس بهتر است گردشگران در این  ساعات از این مرکز خرید بازدید نکنند. پس معطل نکنید که لازم نیست زیاد پیاده روی کنید، چون کنار هر قایق هم از آب لذت می برید و قایق به قایق از محصولات دیدن می کنید و خرید می کنید. تور مسافرتی ما برای شما برنامه ای ترتیب داده که از اینجا هم بازدید کنید. پس همراه ما بیایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *