آیا برندهای معروف تایلند را می شناسید؟

تور تایلند سوغاتی ها و یادگاری هایی دارد که بسیار جذاب و زیبا هستند؛ پس همراه ما شوید تا از این تور لذت ببرید.

اگر با تور تایلند سفری به تایلند داشته باشید، و سری به فروشگاه های خیابانی در سرتاسر شهر زده باشید، می بینید که منبع خوبی برای تهیه سوغاتی های جالب و ارزان هستند. بهترین فروشگاه ها در جاده سیلوم، در امتداد جاده سوخومویت قرار دارند که از خیابان 4 شروع می شوند، و همچنین در جاده خائو سان و در محله چینی ها که فروشگاه های مناسبی نیز دیده می شوند. بعضی از این اقلام واقعا بی همتا هستند و قیمت ها برای سوغاتی بسیار مناسب است.

سوغاتی ها و یادگاری، در تور تایلند

از جواهرات چنین کشور زیبایی به یاقوت های کبود، یاقوت سرخ، لعل ها و زیرکن ( سنگی شبیه الماس ) اشاره می کنیم که همگی در آنجا استخراج می شوند، و تقریبا هر سنگ دیگری که شما فکر کنید وارداتی هستند که توسط هنرمندان کشورش ساخته می شوند و از ماهرترین افراد در جهان هستند که توسط آن ها چنین سنگ هایی برش داده می شوند. کارهای انجام شده روی طلا و نقره کیفیت بالا و قیمت مناسبی هم دارند. اگر شما سفارش خاصی دارید می توانید یک عکس یا طرحی از چیزی که دوست دارید را بیاورید و  آن را برای شما بسازند. شما در هر گوشه شهر می توانید جواهر فروشی ها را پیدا کنید ولی جاده ماهاسک خارج از سیلوم را برای اجناسی که به صورت عمده فروشی عرضه می شوند، امتحان کنید. در واقع خرید از تمامی نقاط سیلوم بسیار مطمئن است. موسسه آسیایی علوم جواهرشناسی ( قرار گرفته در جاده سیلوم ) مکانی مناسب برای تایید کیفیت سنگ های برش داده شده ( گرچه نه به عنوان یک کارشناس) است.

دیگر سوغاتی که از این کشور می توان برای خود و یا خانواده تان ببرید، ابریشم و کتان است که فروشگاه های فروش ابریشم زیادی در سرتاسر شهر وجود دارد، در نواحی خرید و در لابی های هتل های بین المللی به وفور دیده می شوند. محصولات سنتزی مکررا به عنوان ابریشم فروخته می شوند و اگر شما در مورد پارچه  خاصی شک دارید، یک نخ را امتحان کنید و آن را بسوزانید، ابریشم باید بویی نظیر پر یا موی سوخته بدهد. گاهی اوقات تنها تار است که سنتزی است چون یکنواخت تر و کار با آن آسان تر است. برای خرید ابریشم محل هایی نظیر کمپانی ابریشم جیم تامپسون، مشهورترین مرکز فروش ابریشم در شهر و بسیاری از مغازه ها در هتل ها پیشنهاد می شوند که به شما پیشنهاد می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.