تور تایلند این قول را به شما می دهد که بهترین جا برای اقامت در بانکوک را به شما پیشنهاد می دهد!

تور تایلند شما را به جایی با نمای کانال آب و باغی بسیار دیدنی می برد که البته جاذبه گردشگری نیست، یک محل بسیار زیبا برای اقامت چند روزه! این اسکله باغ و ویلا آنقدر زیباست که دلتان نمی آید آنجا را ترک کنید. یک اسکله خصوصی تایلندی به سبک تایلندی که در کنار یک کانال مشهور قرار گرفته که راه راحتی برای رفتن به شهر شلوغ بانکوک هم دارد. این فقط مناسب زن و شوهرها یا یک خانواده نیست بلکه برای همه در نظر گرفته شده، اما آن قدر راحت و بزرگ است که برای گرفتن مهمانی عالی است. واقع در یک محله آرام بانکوک.

از ویژگی های این سوییت بسیار زیبا، 1 اتاق خواب اصلی، به اضافه یک اتاق خواب دیگر که از منطقه ای که در آن هستید جداست.(شامل مبل و تخت روز که بتوانید به عنوان یک تخت جدا از آن استفاده کنید) و 2 تا آشپزخانه که یک آشپزخانه اصلی دارد و یکی دیگر هست که زیر زمین قرار گرفته، اینترنت پرسرعت، وای فای، اسباب خانه، ال سی دی، اجناس آشپزخانه، کولر که در طبقه همکف قرار گرفته اند و همه اتاق خواب ها، در ضمن صبحانه هم را می توانید درخواست دهید که یک خدمتکار برایتان بیاید و آماده کند( از غذا درست کردن گرفته تا شستن و تمیز کردن خانه با هزینه ای بسیار کم)، حوض، حیاط، پارکینگ، کارگاه و غیره هم از دیگر امکانات خانه هستند.

محلی برای اقامت در تور تایلند

تمام خانه و باغ و کانال همه و همه مال شماست و در اختیار شما.

همچنین خانه عالی بازسازی شده و آماده شده برای مهمانان جدید. اسباب و وسایل هم که همانجا همیشه نمی مانند، تغییر کرده و عوض می شوند. بهترین جای مخفی و ممکن و راحت، آرام و سرسبز که با گروهی از دوستان واقعا می چسبد. دسترسی آسانی هم برای رفت و آمد به بانکوک دارید. تا فرصت دارید سری به این جای بسیار عالی بزنید و شده یک شب اقامت کنید که پشیمان نمی شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *