تور تایلند در شهر بانکوک تایلند یک شهر توریستی و زیبا، مملو از معبد و باغ و پارک،، یا هتل ها و کافه های زیبا، که سالانه گردشگران زیادی را به سمت خود می کشانند.

تور تایلند موزه ملی قایق سلطنتی را به شما معرفی می کند که جز دیدنی های تایلند محسوب می شود. با این قایق سلطنتی یک سفر خاطره انگیز را برایتان رقم می زنیم. موزه ملی رویال بارج که با بقیه موزه ها کاملا متفاوت است، در کانال Noi واقع شده که در تقاطع Noi قرار گرفته که انواع و اقسام موزه های سلطنتی را می بینید، آنقدر دیدنی و چشمگیر است که از ابهتش لذت بسیار می برید. و صد البته که گردشگران برای دیدن این قایق ها خیلی مشتاقند و علاقمند به دانستن آداب و رسوم مردم تایلند هستند.

آنهایی که پیشنهادشان به دیدن اینجاست، می گویند خیلی عالی است، به گفته یکی از مسافران به رودخانه ای رفتند که به روی یک قایق کوچک بودند و این قایق به سمت موزه ملی قایق های سلطنتی می رفته، فقط با قایق نیست، پیاده هم می توانید به سمت قایق هایی که قرار گرفتند بروید؛ البته خارج از آب. در عکس و تصاویر دیدنی که می بینید شاید خیلی زیبا به چشم بیایند، ولی از نزدیک دیدنشان یک دنیای دیگرست.

تور تایلند و بازدید از قایق های سلطنتی

موزه بسیار زیبایی است ولی کوچک و تنها یک 100 بات هزینه اش است. اگر هم به دنبال عکس گرفتن هستید، بالای 100 بات باید بدهید. ولی پیشنهاد ما اینست که برای عکس گرفتن پول ندهید. اگر با قایق به دیدن چنین موزه ای بروید، به موزه پزشکی هم سری می توانید بزنید. ولی واقعا ارزش این را ندارد که هزینه عکسبرداری بدهید.

خیلی ها که رفتند می گویند برگشتی به گذشته است. با تمام سختی هایی که برای رسیدن به موزه هست ولی لذت بخش است. غیر از قایق ها، پوشش پارو زن ها را ببینید که به ترتیب و به صف در حال راهپیمایی با قایق هستند و البته در جشن های مخصوص تایلند بیشتر دیده می شوند.

با تور تایلند که همراه می شوید، چنین منظره جذابی را از دست نخواهید داد؛ پس با تور مسافرتی ما همراه شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *