ساحل هواهین تور تایلند

تور تایلند را در یک تفرجگاه ساحلی می گذرانیم که هوا هین نام دارد!

تور تایلند یک جای بسیار دیدنی می برد شما را که تفرجگاه زیبا و ساحلی هواهین اسمش است. چنین جای دیدنی و معروفی که در عین مدرن بودنش توانسته گردشگران زیادی را به سمت خود کشیده و سرگرم کند. مکانی تفریحی و دیدنی در امتداد خلیج تایلند و در شمال شبه جزیره مالایا که در 200 کیلومتری جنوب بانکوک هم هست. با ما بیایید تا تجربه های بیشتری را در اختیارتان بگذاریم.

چنین منطقه زیبایی را پادشاهی به نام Prajadhipok ساخته که در سال 1992 هم چنین اتفاق مهمی می افتد. این محل را بیشتر به هوای خانواده سلطنتی و اینکه استراحت کنند و برای هدف گردشگری باشد ساختند. در همان سال ها بود که وی به معمار ایتالیایی خود دستور داد که کاخ Phra Ratchawang Klai Kangwon را برای آن ها بسازد، که به نام کاخ دور از نگرانی ها معروف بود، اگر سفر کنید می بینید که هنوز پا بر جاست. این روستای دیدنی که در ابتدا یک روستای ماهیگیری ساده و گمنامی بود، و کسی از وجود آن حتی خبر نداشت، تبدیل به مکانی مشهور و معروف شد و باعث شد به عنوان مکانی زیبا و دیدنی برای استراحت اعضای خانواده سلطنتی و محل تفریح آن ها تبدیل شود.

تفرجگاه دیدنی هواهین در تور تایلند

با تور تایلند که ادامه می دهیم به این می رسیم که وقتی اینجا را کشف کردند و به یک مکانی شد که دیگر همه می شناختند، دیگر کم کم خارجی ها یا گردشگران زیادی برای گذراندن تعطیلات خود به اینجا آمدند. در دهه 1980 بود که بازسازی هتل راه آهن این مکان توسط گروه هتلسازی سوفیتل (Sofitel) فرانسه انجام شد که این گروه به ساخت هتل های زنجیره ای و گرانقیمت مشهور می باشند، و شد عاملی سریع برای رشد و پیشرفت این منطقه.

تور تایلند

با ساخت این هتل، توریست هایی که با تور تایلند به این منطقه خوش آب و هوا می آمدند، تعدادشان بیشتر شد، و در واقع این هتل بود که باعث بالا رفتن آمار این توریست ها شد. جالب است که دیده می شود بسیاری از هتل های زنجیره ای دنیا، در این منطقه شعبه دارند.

تفرجگاه ساحلی هوا هین

توریست ها به خاطر آب و هوای هواهین که عالی است ترجیح می دهند روزهای بیشتری را در اینجا سپری کنند. این منطقه زیبا علاوه بر این که ساختمان های بلند و خانه های زیبای ییلاقی دارد، دارای رستوران های خوب زیادی هم هست که با توجه به سلیقه افراد، غذاهای متنوع فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی و اسکاندیناوی به آنان ارائه می شود.

تفرجگاه ساحلی

از آب و هوا گفتیم، آب و هوای ساحل گرمسیری و با رطوبت بالایی می باشد که بارش هایی که گاها در آن جا می بارد، هوای دلپذیری را به این منطقه می دهد. در فصل زمستان هم که برخی گردشگران اروپایی برای این که از آب و هوای سرد کشورشان فرار کنند، به این منطقه می آیند تا از گرمای آن لذت ببرند. هواهین توانسته عنوان تمیزترین ساحل را به خود بگیرد و از سواحل پاتایا هم جلوتر زده است. در واقع با آرامشی که برقرار است، هم برای خانواده ها و یا گردشگران مسن تر هم جذابیت زیادی دارد.

تور تایلند

بازدیدکنندگان می توانند علاوه بر حمام آفتاب و پیاده روی در طول ساحل زیبا، از تفریحات گوناگون دیگری همچون بازی گلف در زمین گلف سلطنتی هواهین، بازدید از چشمه های آب معدنی و یا پرداختن به ورزش مفرح اسب سواری در آن بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.