تور تایلند با بیان اینکه می توانید بهترین اقامت را در تایلند داشته باشید دلیلی هم دارد؛ بله آن هم به خاطر هتل لوکسی است که به شما معرفی می کنیم.

تور تایلند با همراهی مسافران و گردشگران و اقامت در هتلی بی نظیر در طی این سفر توانسته نظر بسیاری از آن ها را جلب کند که به خاطر همین برای شما از زبان مسافرانی که تجربه چنین اقامتی را در هتل لوکس تایلندی 2BR Pure center داشته اند از خوبی ها و بدی های این هتل می گوید.

اول از همه درباره هتل برایتان می گوییم که چه امکاناتی دارد؛ 2 اتاق خواب، دو دستشویی و حمام، که این جای لوکس تایلندی با دو اتاق خواب حدودا 100 متری واقع در یک ساختمان با امکانات بی نظیر کنار Asok BTS و MRT قرار گرفته و تنها 5 دقیقه با فرودگاه فاصله دارد. این آپارتمان به عنوان یک مدل کاملا مدرن و شهری ولی خارج از شهر طراحی شده است. وای فای هم رایگان است؛ خیالتان از بابت اینترنت راحت.

به گفته یکی از مسافران اینجا با مدل تایلندی لوکس style.Most ساخته شده که با چوب پوشش داده شده و یک اثر بسیار تک و خاص پدید آورده. یک محل کاملا نرم و گرم با منظره فوق العاده زیبا و دیدنی. 2 اتاق خواب با تخت دونفره سایز پادشاهی، دو سرویس بهداشتی بزرگ و آشپزخانه، اتاق پذیرایی، وای فای رایگان، ماشین لباسشویی با خشک کنو همه دسترسی های دیگر از جمله به ورزشگاه، استخر عالی، اتاق بازی کودکان، سونا، مرکز کسب و کار، اتاق اسنوکر، اسکواش، میز تنیس و خیلی موارد دیگر.

تور تایلند محل اقامت

خیلی از رستوران های خوب آن اطراف هست، فروشگاه ها طبقه پایین و ترمنینال مقابل آن می باشد. فقط مواردی هست که باید رعایت کنید.

1.سیگار نکشید(در صورت کشیدن 10000 بات هزینه براش آب می خورد؛ سیستم تشخیص دود ممکن است در اکثر موارد تشخیص دهد)

2.کفش هایتان را قبل از ورود به اتاق ها دربیاورید (استایل آسیایی)

3.لامپ ها و کولر را قبل از خروج خاموش کنید.

4.حواستان به همسایه ها باشد که سر و صدا نباید از 10 شب به بعد ایجاد کنید.

5.حیوانات خانگی ممنوع است

6.مهمانی نگیرید

7.مواد مخدر و یا هر فعالیت غیر قانونی نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *