جاذبه های کشور تایلند

تور تایلند این بار جاذبه ای جدید به همراه دارد!

سفری مجازی از تور تایلند را برایتان شرح می دهیم، سفری پر از جاذبه های گردشگری و نیز شامل تفریحات، که در پوکت تور تایلند برگزار می گردد. این جاذبه گردشگری معروف فانتسی شو نام دارد که در پوکت برگزار می گردد.

فانتسی شو در پوکت، در واقع در ساحل کامالا برگزار می شود که از بهترین دیدنی های تایلند محسوب می شود و جز بزرگترین نمایش هایی می باشد که در اینجا برگزار می شود. اجراها و نمایش هایی که برگزار می گردند، شامل طناب و بندبازی، اجراهای گروهی با فیل ها و سایر حیوانات، همچنین اجراهایی هم برگزار می گردد که از داستان های تایلندی بر گرفته شده است و با سنت و خیال نیز آمیخته شده است. این گونه است که بهترین شب زندگی تان را برایتان رقم خواهد زد. این فانتسی شو پوکت، تفریحی جذاب و دیدنی می باشد که واقعا فوق العاده و تاثیر گذار است و لحظاتی شاد و مفرح را برای شما به ارمغان خواهد آورد. این نمایش بزرگ که در آسیا برگزار می گردد و مهدش همین تایلند است، شامل بازی ها، سرگرمی ها، رستوران ها و دکه های فست فود که در کنار هم برای گردشگران و مردم این شهر لحظاتی را شاید را می سازند.

تور تایلند این بار جاذبه ای جدید به همراه دارد!

چیزی که شاید بیشتر از همه این جشن ها در فانتسی شو توجه شما را جلب خواهد کرد، ساختمان ها و معماری های بی نظیر آن می باشد که حتی فروشگاه های زیبایی هم در این بین دیده می شود، فروشگاه هایی شامل لباس های شنا، یا جواهرات و غیره که به فروش می رسند. که مطمئنا وسوسه خواهید شد و از این فروشگاه ها خرید خواهید کرد. در کنار همه این ها بالاخره گرسنه خواهید شد. نگران نباشید، فکر اینجا را هم کرده اند. رستوران گلدن کیناره، دارای 4000 صندلی در خدمت مهمانان می باشد، پس جا برای نشستن به راحتی پیدا می کنید. حتی غذاهای تایلندی و بین المللی نیز می توانید میل کنید. دوربین عکاسی را فراموش نکنید؛ با آن لحظه لحظه تان را ثبت کنید و خاطره ای ماندگار را بسازید. البته در ورودی سالن که به همراه کودکانتان می باشید، نیز با ببرهای زیبا و یا بچه فیل ها هم عکس برداری می کنید. سالن تئاتری هم دارا می باشد که دیدن آن هم خالی از لطف نیست، نیز ساعت 30 : 20 باز می شود؛ این نمایش را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *