تور تایلند در این تور شما را به نمایش مارها می برد!

خیلی از ما به دنبال جایی برای خوشگذرانی و تفریح هستیم، جایی که بتوان یک سفر تفریحی و گردشی خیلی خوب داشته باشیم. تور تایلند یکی از همین تورهای برگزار کننده است که رویای شما برای بازدید از این نمایش را به واقعیت تبدیل می کند. سفری پر ماجرا در یک باغ وحش جالب که صد البته نه تنها جای مارهاست که جای حیوانات دیگری هم هست. البته تور تایلند قبل از اینکه سری به نمایش مارها بزند، به یک باغ وحش پر از حیوانات استوایی، موجودات عجیب الخلقه، تمساح، ببر، میمون ها و مارها می رود. هر کدام از این حیوان ها برای خود نمایشی را به راه انداخته اند و هر تماشاگری که از جلوی این قفسه ها رد می شود، محو تماشای اجرای آن ها می شود.  مثلا نمایش تمساح ها یکی از معروفترین و محبوب ترین نمایش هاییست که گردشگران به دیدن آن ها می روند. ولی شما را علاوه اجرای این حیوانها، به اجرای دیگر موجود خزنده ای می بریم که در کشور تایلند بسیار معروف و مشهور است. پس با ما همراه شوید تا به یک نمایش هیجان انگیز و لذت بخش در بخشی از فضای سبز برویم.

نمایش مارها در تور تایلند :

سرزمین تایلند را که همه شاید به ماساژ تایلندی آن بشناسند، همانند جاهای دیگر مثل تور کوش آداسی که همه آن را به جاهای تاریخی اش می شناسیم، همیشه یک سورپرایز برایتان دارند. ایندفعه ماساژ از نوع تایلندی تبدیل می شود به یک نمایش جالب و مهیج، نمایش مارهای کمیاب و صد در صد و غالبا سمی که بیش از 50 گونه از آن ها در این کشور جذاب و دیدنی می باشند. ولی نگران امنیت تان نباشید که کاملا امن هست، در عین اینکه هراس برانگیز است.

 نمایش مارها در تور تایلند

حالا این نمایش چه دارد؟!

نمایشی خیره کننده از افسون کردن، نوازش، رقصاندن و حتی بوسیدن انواع مارها را می بینید، از افعی گرفته تا جذاب ترین مارها مثل مار کبرا که سلطان مارها می باشد. البته ناگفته نماند که همین مارها توسط حرفه ای ترین ها کنترل می شوند؛ مارگیرهای تایلندی و کاملا مجرب.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *