معروفترین ورزش در بانکوک

تور تایلند را معرفی می کنیم؛ سفری خوش را آرزو داریم!

حتما بسیاری از شما گردشگران و مسافران محترم، با تور تایلند سفری به این کشور داشته اید. تایلند که به سرزمین لبخندها مشهور می باشد، علتش به خاطر مهمان نوازی و برخورد خوب مردم تایلند است. زیرا با لبخندی که روی لب های آنان می باشد، پذیرای بازدیدکنندگان به کشورشان هستند. اما برای داشتن سفری به یاد ماندنی در سرزمین لبخندها باید برنامه ای منظم و با امکاناتی کامل و مجهز ریخت که تور تایلند آن را شامل می شود. در ادامه به معرفی یکسری از همین تورهای تایلند پرداخته ایم که گفتنی است بسیار پر طرفدار است، و سالانه علاقمندان بسیاری را به طرف خود جذب می کند.

 

سفر به سرزمین لبخندها با تور تایلند

یکی از تورهایی که آژانس های مسافرتی آن را پیشنهاد می دهند، تور ترکیبی تایلند 94 می باشد که به مدت 7 شب و 8 روز برگزار می گردد و به صورت ترکیبی است. هم چنین برای بسیاری از شما عزیزان قیمت تور تایلند هم مشخصه ای ارزشمند محسوب می شود، پس قیمت اتاق 2 تخته برای هر نفر از 2.000.000 تومان شروع می شود که بستگی به هتلی دارد که شما انتخاب می کنید و متغیر است. خدمات تور ترکیبی تایلند 94  نکات مهمی برای سفر به تایلند را دارا می باشد که با کمک آژانس هواپیمایی پارادیس سیر می باشد که نیز مجری مستقیم برگزاری متنوع ترین تورهای تایلند است، و کارشناسان شان پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان هستند.

هم چنین اگر علاقمند به سفر با تور پوکت هستید، به شما هتل دوانژیت را معرفی می کنیم که برگزاری آن ها در سال 94 می باشد، مدت تور را باید اعلام کرد که به اندازه 7 شب و 8 روز می باشند. باید خدمت شما علاقمندان محترم عارض شویم که نرخ تور پوکت هتل دوانژیت 94 قیمت اتاق 2 تخته اش برای هر نفر از 3.050.000 تومان می باشد و شاید با توجه به آژانس هواپیمایی های مختلف و یا حتی امکانات مختلف نرخ پرداخت متغیر باشند. خدمات تور پوکت هتل دوانژیت از جمله نکات مهم برای سفر به حساب می آیند. که باز هم آژانس مسافرتی ما ارائه دهنده چنین تورهایی می باشد. تورهایی متنوع که مطمئنا برای شما عزیزان بهترین خاطرات را به ارمغان خواهد آورد.

بعد از انتخاب تور، نوبت به آن می رسد که شما را مطلع از یکسری فعالیت های تور بسازیم، در این تورها شما سفری کوتاه به جزیره مرجانی کولان پاتایا خواهید داشت که بسیار زیبا و رویایی است. حتی هتل تفریحگاه و آبگرم پاتایا سی سند سان یا Pattaya Sea Sand Sun Resort And Spa هم پیشنهاد می شود تا بهترین لحظات و آرامی لحظاتتان را در این هتل بسیار مجلل بگذرانید. می توانید برای حضور در چنین تورهایی اقدام به رزرو و یا ثبت نام برای شرکت در این تورها کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *