تور تایلند ما برگزار می کند : یک گردش کاملا متفاوت در جزایر اطراف سامویی که برای شما تدارک دیده ایم.

تور تایلند شش جزیره دیگری هم دارد که همه این ها در اطراف سامویی قرار گرفته اند. مثلا از بین جزایری که در اطراف سامویی دیده می شوند و قرار است به بازدید از آنها برویم، یکی پانگان است و دیگری ها تائو و نانگ یوان، که از مهمترین مقاصد گردشگری تایلند محسوب می شوند.

مثلا اولین جزیره، جزیره پانگان است که حدود 191 کیلومتر مربع مساحت دارد و می توانیم این جا را از جزیره سامویی تماشا کنیم. مساحت پنگان برابر با دو سوم مساحت جزیره سامویی است. حتی طبیعتش هم از لحاظ سواحل و جنگل ها شباهت بسیار زیادی به جزیره سامویی دارد. همینطور که داریم دور می زنیم، به قسمت جنوب شرقی جزیره پنگان می رسیم، که هر ماه هم فستیوال های جالبی دارد، مثلا فستیوال جذاب ماه کامل که واقعا دیدنی و به یاد ماندنی است. مثلا گردشگرانی که تمایل دارند در چنین فستیوال یا جشنواره شرکت کنند، تنها کافی است که در زمانی که ماه کامل می شود از ساحل بودای بزرگ و باپت که در جزیره سامویی می باشد، سوار قایق شده و خود را به چنین جای زیبا و مهیجی برسانند. یک فستیوال شاد برای همه شما عزیزان که برای غواصی هم یک جای بسیار مناسب و عالی می باشد.

جزایر اطراف سامویی در تور تایلند

دومین جزیره، جزیره تائو می باشد که در 45 کیلومتری شمال جزیره پانگان قرار گرفته است و مساحتش به تنهایی 20 کیلومتر مربع است. این جزیره تائو هم مثل جزیره پنگان که در تور تایلند سری به آن می زنیم، بهترین مکان به عنوان غواصی در خلیج تایلند شناخته شده است. به همین دلیل است که بسیاری از گردشگران این منطقه را به عنوان یک جایی برای بازدید و گذران وقت انتخاب می کنند.

سومین جزیره ای که قرار است بازدید کنیم، جزیره نانگ یوان می باشد. چنین جزیره بی نظیری در نزدیکی جزیره تائو قرار گرفته که نانگ یوان هم از سه جزیره به هم متصل درست شده است و بهترین راهی که می توان برای رسیدن به جزیره انتخاب کرد، همین جزیره تائو است. البته غیر از آن هم می شود از جزیره سامویی و سواحل باپت و منام و بنگ رک هم به طرف نانگ یوان حرکت کرد. مثلا غیر از غواصی ورزش های آبی دیگری هم هست که البته غواصی طرفدار بیشتر و خاص خودش را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *