کاخ بزرگ در تور تایلند

تور تایلند تور مسافرتی علاقمندان به شهر بانکوک، برایتان خبری جدید دارد :

تور تایلند، تور مسافرتی جاذبه های گردشگری، که هر ساله هم بیشترین تعداد گردشگر را به سمت خود جذب می کند، اعلام می کند که سری به شهر بانکوک می خواهد بزند، این بار با شما. شهر بانکوک شهری است پر از مکان های دیدنی که نقطه نقطه که حرکت می کنید، این جاذبه ها را می بینید. تور تایلند از جمله تورهایی است که هر مسافری با آن تجربه مسافرت داشته راضی بوده و بقیه را هم تشویق به رفتن کرده. آژانس هواپیمایی ما که برای تور تایلند در شهر بانکوک بلیط هواپیمایی هم تدارک دیده است، کار مسافران و گردشگران را راحت تر کرده است. پس بدون هیچ استرس و نگرانی در تور تایلند شرکت کنید و از جاهایی در این شهر دیدن کنید که تابه حال ندیده اید.

تور تایلند و جاذبه های گردشگری ـ کاخ بزرگ تایلند

شهر بانکوک را همه شاید دیده باشند و شاید هم بسیاری از شما هنوز فرصت اینکه یک بار هم دیده باشید، نکرده باشید. از لحاظ زیبایی که واقعا حرف ندارد؛ وارد شهر که می شوید، قایق هایی را می بینید که روی آب شناور هستند، به این قایق ها توک توک می گویند، می توانید شهر را با این توک توک ها ببینید، و برای دیدن از بازارهای شهر هم می توانید سوار قایق های بلندی شوید که این اطراف هستند.

بعد از یک سواری دلچسب غذایی خوشمزه می چسبد، مگر اینکه یک غذای محلی بانکوک هم باشد، یکسری از این غذاها در اطراف خیابان عرضه می شوند، یکسری هم در رستوران های خیلی شیک و لوکس، غذاهای با کیفیت بالا که آشپزهای فرانسوی هم دارند، این دفعه کنار خیابان نیستید، روی یک پشت بام هستید پشت بامی رمانتیک که یک رستوران آنجا هست، و سرو می شود. یک کاخ بزرگ اطراف شهر هست که حتما باید از آن بازدید کنید. کاخی تماشایی و خیره کننده که از مشهورترین نماد شهر هم محسوب می شود. این جاذبه گردشگری دیدنی که بعد از غذا می چسبد از آن دیدن کرد و یک پیاده روی حسابی داشت. این کاخ بزرگ بانکوک در واقع معروف به بانوی پیر بزرگ است. با معماری پیچیده و زیبایی که دارد گردشگران زیادی دارد، و اینگونه است که یک احترامی است به خلاقیت و صنعت مردم تایلند که نباید از دست داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.