تور استانبول با مراکز خرید خوبی که دارد، تا توانسته گردشگران را در این مراکز جمع کرده!

تور استانبول بهترین ها را برای شما در مراکز خریدش آماده گذاشته، فقط کافی پا به اینجا ها بگذارید و خریدی عالی از مغازه های داخل مراکز خریدی که به شما معرفی می کنیم داشته باشید.

اولین مرکز خرید در تور استانبول : استینیه پارک

اسمش هم روی مکانی که در آنجا واقع شده است قرار گرفته، در میدان استینیه بر سر راه ساری یئر که 291 مغازه دارد و مارکهای معتبر دنیا را هم می بینید. یک اتوپارک با ظرفیت 3200 تا اتومبیل که کل مساحتش هم به 242 هزار متر مکعب می رسد. این مرکز خرید یک جای کاملا مدرن، دارای بازار، غذای ترکی، مرکز لایف استایل، مرکز تفریحی و 12 تا سینماست. مکان های ورزشی هم درست کردند که ساخته شده برای کودکان. پس نگران بهانه گیری های کودکتان هم نباشید.

سال 2009 به خاطر بهترین مرکز خرید و فروش اروپا جایزه ای از طرف CISC دریافت کرد. یک مرکز با قیمت های مناسب و مدهای روز دنیا که تنها شاید در چند کشور آمریکایی اروپایی ببینید.

مرکز خرید ایستینیه در تور استانبول

کانیون کمپلکس در تور استانبول هم دیگر جای خریدی است که عالی است :

این مرکز خرید را که از نزدیک ببینید، به شکل یک کانیون می باشد که در لونت است. یک مجموعه سی طبقه و یک برج بیست و دو طبقه که 179 آپارتمان دارد و مراکز کار هم دیده می شود. یک بازارچه هم هست که از 160 مغازه تشکیل شده با مارک های مشهور، 9 سالن تئاتر با ظرفیت 1600 نفر، پارکنیگ هم با ظرفیت 2300 نفر اتومبیل در خدمت شما عزیزان است.

جواهیر یک مرکز خرید عالی :

تا قبل از اینکه استانبول فروم افتتاح شود، جواهیر یکی از بزرگترین مراکز خرید و فروش در اروپا بود و ششمین هم در جهان به حساب می آمد. این مرکز در نزدیکی تقاطع مجیدیه کوی واقع شده و در روز افتتاح هم نزدیک نیم میلیون نفر بازدید کننده داشت. این مرکز به مساحت 420هزار متر مربع است و شش طبقه است. یک مرکز خرید عالی با 343 مغازه که همه مارک های معتبر جهان را شامل شده اند، 37 رستوران فست فود، 14 رستوران مجهز، 10 تا سینما و سالن تئاتر، سینمای کودکان، سالن های بولینگ، لوناپارک و غیره که همه این ها تنها بخش کوچکی از مرکز خرید مربوطه هستند. یک ساعت سقفی داخل مرکز خرید هست که دومین ساعت بزرگ جهان می باشد. مرکز خرید جواهیر 5هزار نفر پرسنل و فروشنده دارد و اتوپارکش هم 2500 اتومبیل ظرفیت دارد.

مرکز خرید سفید یا آک مرکز :

این جا یکی از قدیمی ترین مراکز در نوع و سبک خودش ولی مدرن است. سال 1993 بود که افتتاح شد ولی در سال 2003 دوباره کاملا نوسازی شد. مرکز خرید سفید هم در لونت قرار گرفته است. زمانی که می ساختند روی استانداردهای تفریح و خرید و فروش انسان ها بسیار حساسیت در نظر گرفته شد، در زمان کوتاهی هم دقت ICSC روی این مجتمع بود، در واقع توجهش را جلب کرده بود و به عنوان اولین مرکزک در سال 1995 و 1996 هر دو جایزه بهترین مرکز خرید و فروش اروپا و بهترین مرکز خرید و فروش دنیا را به خود اختصاص داد. بعد از اینکه آن بازسازی کردند، جوایز بهترین مرکز خرید اروپا و دنیا را در سال 2005 به این مرکز خرید دادند. به طور میانگین هر ماه حدود یک و نیم میلیون بازدید کننده دارد. این مرکز چهار طبقه است و دارای دو ساختمان 14 و 17 طبقه افیس و 24 طبقه مسکونی است. آک مرکز 246 مغازه دارد و دارای آسانسوور پانوراماتیک هم هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *