تور استانبول

تور استانبول با یک جاذبه گردشگری بی نظیر و عالی همراه شده است؛ با ما بیایید تا از این مکان بسیار زیبا دیدن کنید.

تور استانبول همیشه با بهترین پذیرایی، شما را همراهی کرده است، پس با زیباترین تور ما همراه شوید و بهترین خاطراتی که می تواند برایتان در تور استانبول رقم خورد را با ما تجربه کنید. یکی از پرطرفدارترین تورهای گشتی ما می باشد که هر گردشگری از انتخاب آن نمی گذرد. حتی با دیدن قیمت تورهای استانبول و نیز هتل های استانبول می توانید از امکانات تور استانبول مطلع شوید.

اما می رسیم به استانبول که زیباترین شهر ترکیه است که دو قاره اسیا و اروپا را از طریق تنگه بسفر به یکدیگر پیوند داده است. تاریخ بنای این شهر به هزاره قبل از میلاد برمی گردد. نام استانبول اخیراو پس از تشکیل جمهوری ترکیه بر روی این شهر گذاشته است. درباره بافت تاریخی شهر استانبول اینگونه گفته شده است که میراثی است ماندگار از تاثیرات فرهنگی امپراطوری های مختلفی که روزگاری در اینجا قدرت را در دست داشته اند.

درباره منطقه تاریخی سلطان احمد چیزی شنیده اید؟ این منطقه قلب تپنده تاریخ استانبول بوده و آثاری هم چون میدان ارابه رانی متعلق به دوران رم و ابلیسک مصری از یادگاری های ارزشمند این شهرند که در کنار بنای بی نظیر ایا صوفیه با کاربرد مسجدو کلیسا در گذشته، موقعیتی ممتاز به لحاظ تاریخی برای استانبول فراهم اور ده اند.

مسجد سلطان احمد در تور استانبول

دیگر آثاری که در استانبول بسیار به چشم می آید و تا به حال توانسته گردشگران زیادی را به این منطقه بکشاند، موزه باستان شناسی آن می باشد. موزه باستان شناسی استانبول درفاصله بسیارنزدیکی از قصر توپکاپی واقع شده است و جز گرانبهاترین آثار تمدن ترکیه و آسیای صغیر به حساب می آید.

از دیدنی های تور استانبول

این موزه را باید این گونه برایتان شرح دهیم که از سه بخش اصلی با نام های موزه شرق باستان، موزه اصلی باستان شناسی و پاویون سلطان محمد فاتح تشکیل شده است. تابوت سنگی که متعلق به اسکندر مقدونی می باشد هم از گرانبها ترین و زیبا ترین آثار موجود در موزه است که واقعا در موزه توجهات را به به خود جلب می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *