تور استانبول در کاپادوکیا

تور استانبول از همه گردشگران عزیزی که علاقمند به بالون سواری هستند، دعوت می کند تا با ما همراه شوند که این رویا را به حقیقت تبدیل می کنیم.

تور استانبول قرار است یک دور هم بین ابرها بزند و از بالا زیبایی های استانبول را به نمایش بگذارد. بعد از این که با تور استانبول بسیاری از دیدنی های آن را تماشا کردید، سری هم به بالون ها در کاپادوکیا بزنید. این مکان خود جایی زیبا و بسیار زیبا و دیدنی می باشد. پس از گشت و گذار در این منطقه (Cappadocia)، سوار بالن ها شوید. تجربه ای که از گشت زدن با بالون ها به دست می آورید، به شما نه تنها حس شگفت انگیزی می دهد، بلکه زیبایی ها زمین را از بالا برای شما به نمایش می گذارد.

با سفری جدید که در آن بالاها شروع می کنید، حس بسیار خوبی به شما خواهد داد و اینجای داستان است که بهترین لحظات در خاطر و ذهن شما ماندگار می شوند و تا عمر دارید از این خاطره فراموش نشدنی یاد می کنید.

بالون ها در کاپادوکیا در تور استانبول

مثلا از بین چیزهایی که از زیر پایتان از آن بالا می بینید، ممکن است آدم ها باشند یا حتی جاهایی که قبلا به بازدید از آن ها رفته بودید. به عنوان نمونه شاهد کلیساهای مجلل و زیبا، ستون های دودکش، که در اشکال مختلف مانند هرم، مخروط، کلاه و قرچ و … دیده می شود. این لحظات خوب و خاطره انگیز مطمئنا با چنین مناظری ساخته خواهند شد و فراموش نمی شوند. لذت و هیجانی که شما از بالن سواری بر فراز این منطقه به دست خواهید آورد، یکی از خاص ترین قسمت های سفرتان خواهد بود.

البته درباره بالن سواری در این منطقه گفتنی است که شرکت های مختلفی ارائه دهنده این پرواز ها هستند که تفاوت آن ها در قیمتشان می باشد. که البته این تفاوت قیمت به اندازه سبد بالن می باشد، هم چنین تعداد مسافرین، کیفیت صبحانه، و پذیرایی و ارتفاعی که پرواز می کنند، نیز در تغییر قیمت آن تاثیر به سزایی دارد.

بالون ها در کاپادوکیا

طول زمانی پرواز به 60 و یا حتی تا 90 دقیقه می رسد که اکثر خلبان ها، زمان زیادی را صرف نشان دادن دودکش های جن و پری، و تپه های رنگین کمانی توفا در دره های این منطقه می کنند. اکثرا پرواز بالون ها در کاپادوکیا را در چند نوع پروازی ارائه می کنند و البته همه آن ها در صبح ها انجام می شود. این شرکت ها قبل از پرواز با اتوموبیل های لوکس شما را از هتلتان به محل پرواز منتقل کرده و قبل از پرواز با بوفه باز از شما پذیرایی می شود و متخصصین با بررسی جانب باد , نقشه پرواز را معلوم می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.