تور استانبول دیدنی ترین تور مسافرتی ترکیه

تور استانبول را تا به حال در بغداد جادسی تجربه کرده اید؟ اصلا تابه حال درباره بغداد جادسی در تور استانبول چیزی شنیده اید؟!

بغداد جادسی یک جاذبه گردشگری یا مکان گردشگری و توریستی می باشد. همین! از جاذبه های زیبای گردشگری تور مسافرتی استانبول که هر چه از زیباییش بگوییم کم است. پس دعوت ما به شما به یکی از جذاب ترین تجربیات شما در استانبول می باشد. در واقع یک خیابان طول و دراز که جز محله های استانبول است و در قسمت آسیایی شهر واقع شده است. مسیر طولانی است، ولی باور کنید که ارزش یک بار پیاده روی را دارد؛ علتش هم جذابیت هایی که در وسط راه هست می بینید. پس این دفعه تور استانبول را در خیابان بغداد جادسی رقم بزنید و بگردید و لذت ببرید.

خیابان بغداد جادسی در تور استانبول

این خیابان پر شده از مغازه هایی که می توانید حسابی خرید کنید، هم چنین خریدهای لوکس هم می توانید مغازه هایش حساب کنید. پس از نظر معماری و یک تور تاریخی می توانید رویش حساب کنید، چونکه ساخته شده است برای آن هایی که عشق اثرهای هنری هستند و جاذبه های گردشگری اند. پس تبریک می گوییم که انتخابتان درست بوده است. ساختمان هایی را در این خیابان می بینید مثل ساختمان های بربری و بنتون که جز ساختمان هایی بودند که به خاطر معماری برترشان جوایز بسیاری گرفته اند. اگر هم خسته شدید و به سرتان زد یک غذایی بخورید، رستوران هم سر راهتان هست، رستوران هایی که حال و هوای آمریکایی دارند، همبرگر، سیب زمینی های سرخ کرده و خوشمزه، و خیلی غذاهای دیگر که نخورده از کنارشان نمی گذرید. اگز شروع کردید به دیدن این خیابان، اول باید از کادیکوی شروع کنید، حتی با اتوبوس و دلموش هم می توانید به خیابان بغداد جادسی بروید. طول تقریبی خیابان را هم 14 کیلومتر تخمین زده اند؛ به موازات دریای مرمره که در بخش آسیایی استانبول است. شب های این خیابان را از دست ندهید؛ بسیار جذاب و شلوغ هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.