تور ارمنستان هم مثل بقیه تورها شهرهای زیبا و جذابی دارد! شهر گوریس یکی از همین جاهای گردشگری مورد علاقه گردشگران است!

شهر گوریس که خود دارای زیبایی های منحصر به فردی می باشد از شما دعوت می کند که سفرتان را حال یا با تور زمینی ارمنستان یا تور هوایی ارمنستان شروع کنید، جایی که پر شده از زیبایی های طبیعی خاص برای افراد خاص. گوریس در استان سیونیک قرار گرفته. از ایروان ارمنستان هم حدودا 240 کیلومتر فاصله دارد. از شهر کاپان که مرکز استان سیونیک می باشد 70 کیلومتر می باشد. شهر زیبایی که بسیاری از گردشگران به انتظار بازدید از آن نشسته اند و لحظه شماری می کنند تا از آن دیدن کنند. حالا که انتخاب به این درستی کردید و در تور ارمنستان ثبت نام کردید، بیایید سری به این شهر گوریس بزنیم که خیلی از آن تعریف می شود.

شهر گوریس در تور ارمنستان

اگر به عکس هم نگاه کنید می بینید که گوریس در میان تپه زارهایی سرسبز واقع شده و آثار معماری اصیلی را خواهید دید که در بین این تپه ها هستند. غارهای داخل تپه ها هم که دیدنی ترین آثار به جا مانده اند. داخل غارها که می شوید، متوجه می شوید غارها کاملا دست ساز هستند، و در گذشته هم مسکونی بوده اند. موزه ای هم به اسم موزه منطقه ای هست که در شهر قرار گرفته. خانهٔ آکسل باکونتس، نویسنده ارمنی هم در شهر دیده می شود، که در این شهر تبدیل به موزه شده است. از جذابیت خاص این منطقه به میوه های آن اشاره می کنیم که وودکاهای میوه، از محصولات محلی محبوب در شهر مذبور هستند.

آژانس هواپیمایی ما شما را دعوت به حضور در تور مسافرتی ارمنستان می کند تا تجربه ای شیرین و به یاد ماندنی را در شهر گوریس رقم بزنید و با تهیه بلیط هواپیما می توانید سریعتر اقدام کنید و با ما همراه شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.