تور ارمنستان را در بازار ورنیساژ می خواهیم بگذرانیم!

تور ارمنستان را در بین کارهای هنری افراد هنرمند در بازار ورنیساژ سپری می کنیم که واقعا هم دیدنی و قابل تحسین است. جایی که بسیاری از گردشگرانی که از آن بازدید کرده اند به آن می گویند ” جایی بسیار عالی برای گذراندن وقت “، یک بازار عالی که می توانید چیزهای چوبی و قدیمی به علاوه جواهرات در ای بازار پیدا کنید. قیمت ها کاملا متفاوت هستند و بعضی ها پایین اند و بعضی بالا هستند. بروید و ببینید.

یک مکان مناسب در تور ارمنستان برای خرید سوغاتی های سنتی. اینجا سوغاتی های سنتی، فرش، نقاشی، وسایلی که متعلق به جنگ های قبل روسیه، را می توانید پیدا کنید. این بازار ورنیساژ روزهای آخر هفته از صبح تا آخر وقت عصر هستند و می توانید فرش های زیبایی را بخرید اما ممکن است نیاز به تخفیف هم برای قیمت ها داشته باشید.

بازار ورنیساژ تور ارمنستان

در ضمن مطمئن شوید که در تور ارمنستان، یک روز یکشنبه بروید. بازار بزرگی که از آن می گوییم یک مکان ایده آل برای باری خرید همه جور سوغاتی است که از اجناس کوچک گرفته که می توانند جواهرات باشند تا فرش. فقط یادتان باشد که چانه بزنید! روزهای یکشنبه بازار خیلی شلوغ است ولی روزهای دیگر خریدارهای کمتری هستند پس می توانید راحت از کارهای دستی دیدن کنید. اگر می خواهید هنر های اورجینال را خریداری کنید، که انواع آن ان جا هست، می توانید خرید کنید.

یک چیز جالب دیگری که در بازار زیاد می بینید، ترکیبی از وسایل توریست هایی است که چیزهای مفیدی هم هستند.مثلا شاید از دیدن پوست حیوانات متعجب شوید؛ گرگ، روباه، که با سرشان هم هستند. در شهر ایروان چنین بازاری برگزار می شود، و اگر به دنبال اجناسی ارزان تر هستید، و می خواهید در هزینه هایتان صرفه جویی کرده باشید، حتما به این بازار سر بزنید، چون واقعا قیمت ها ارزان تر از فروشگاه هایش هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *