تور ارمنستان یک تجربه متفاوت از زیبایی ها را به شما می دهد!

تور ارمنستان در موزه پاراجانوف یکی از بهترین جاهایی که شاید در عمرم دیده باشم؛ این به گفته یکی از مسافران و گردشگرانی است که تجربه سفر از این مکان را داشته است.

به گفته این عزیز در سفرش با تور ارمنستان، این طور می گوید که : ” موزه ای بی نظیر و دیدنی، یک کلیسا، و یا می توان گفت یک مکان برای حفظ حیوانات! یک مکانی که تلفیق شده از هنر و الهام که در سر تا سر این مکان که راه می روید می بینیدی. پیشنهاد اول و آخرم است که حتما از اینجا بازدید کنید. در واقع این تنها یک پیشنهاد نیست یک باید است که باید از آن دیدن کرد.

موزه پاراجانوف در تور ارمنستان

فقط در بازگشت حواستان باشد که حتما چیزهایی که به عنوان سوغاتی گرفتید بسته بندی شده باشند و همه را چک کنید که شامل شده باشند و چیزی کم نباشد. “

دوستی دیگر در سفر با تور ارمنستان اینطور می گفت که تکه ای جالب و بی نظیر از گذشته به جامانده همین موزه است. موزه پاراجانوف واقعا جذاب است و اطلاعاتی را شامل شده اینکه نیز بخشی آرتیستی و هنری را از یک کارگردان و زندگی او نشان می دهد، مانند وسایل زندگی اش یا کارهای هنری اش. یک فرصت بسیار عالی و پنهان که به شما درباره زندگی در شوروی را یاد می دهد. این موزه در یک همسایگی آرام و عالی، پر از پروستر، مجسمه، حتی لباس ها و کلاه هایی را می بینید که ترکیبی از هنر کلاژ است، و همه این ها ساخته شده اند تا در موزه پاراجانوف قرار بگیرند. بهترین مکان برای عاشقان هنر، اما همچنان باید زبان انگلیسی هم بلد باشند که بهتر متوجه شوند.

لقب دیگری که به چنین موزه ای داده اند، خانه هنر است، یک مکان جالب از نگاه گردشگری دیگر که زندگی و فعالیت های یک هنرمند در قرن بیستم را نشان می دهد. در واقع موزه به شکل خانه است، که بازدید کنندگان می توانند هر دوی اسناد و عکس های پاراجانوف را ببینند و کلاژها که اشاره کردیم که هستند. راهنما ها از دیدن شگفتی شما به وجد خواهند آمد و برای شما توضیح خواهند داد. هم چنین جشن ها و مناسبت هایی که مربوط به این کشور می باشد و یا جشن های فرهنگی را در این جا نیز برگزار می کنند. یک سمبل کلاسیک از هنرهای پلاستیک که خیلی هم جذاب به نظر می آید. با زمانی که روی این گزینه گذاشتیم تا به این موزه برسیم، در واقع در میدان جمهوری هم واقع شده است. یک مکان تک و خاص که هر کس وارد آن شود خلاقیت واقعی را درک خواهد کرد ، که نه تنها از کارهای هنری این کارگردان بازدید خواهید کرد، نیز می توانید فیلم های این کارگردان که نامش رویش هم هست خریداری کنید و ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *