مرکز خرید ارمنستان

تور ارمنستان ویژه ترین بخش تور مسافرتی مان را به شما معرفی می کند : بازدید از مرکز خریدهای ارمنستان

تور ارمنستان را انتخاب که می کنید، بعد از آن نوبت به این می رسد که به دنبال تهیه بلیط هواپیما و یا حتی قبل از آن قیمت بلیط و غیره می روید. همه این کارها که انجام شد، پولی هم با خود باید به همراه داشته باشید که اگر خواستید خرید کنید، به اندازه کافی پول داشته باشید. مثلا شما ممکن است سری به مرکز خریدهای ارمنستان بزنید. در واقع غیر از اینکه از جاهای دیدنی و جاذبه های گردشگری دیدن می کنید، یک یادگاری هم باید از آن محل به همراه خود به ایران بیاورید. البته گفتیم پول همراه داشته باشید، به خاطر اینکه به نسبت خریدهایی که در ایران می کنیم، هزینه پوشاک و غیره در ارمنستان مقداری بالاتر می باشد. ولی خب مزتیش این است که پوشاک و چیزهایی که می خرید، اصل هستند و مارک می باشند. در ضمن بعضی از مارک ها ارزان تر هم هستند؛ مثل مارک آدیداس.

مراکز خرید در تور ارمنستان

در کنار مراکز خرید معروفی که آن اطراف هستند، دستفروشانی هم هستند که محصولاتی همانند جواهرات دست ساز، سرامیک های تزیینی، صنایع دستی و حتی البسه می فروشند. فقط زرنگ باشید و تا می توانید تخفیف بگیرید، یا به اصطلاح چانه بزنید تا برسید به قیمت واقعی جنس. اجناسی مثل فرش و اجناس هنری که می خرید حتما حواستان باشد که اوراق مربوط به آن ها را دریافت می کنید. علتش هم به خاطر گمرک ارمنستان است که در مورد صدور عیقه جات و گنجینه ملی اش بسیار حساس است، خلاصه حواستان باشد.

اولین بازار و مرکز خریدی که به شما معرفی می کنیم، مرکز خرید و یا بازار هنر و صنایع دستی شهر ایروان است. مرکز خرید بزرگ و روبازی که به نام ورنیساج می باشد، آخر هفته ها یعنی شنبه ها و یکشنبه ها در نزدیکی میدان Republic و یا میدان جمهوری به پا می گردد. در مرکز خرید ورنیساج انواع و اقسام زیور آلات، جواهرات، نقاشی ها، صنایع دستی، کتاب ها و غیره هستند که به فروش می رسند. بعد از ورنیساج می رویم به سراغ مرکز خرید شوکا که مرکزی برای فروش میوه و سبزیجات است، حتما از این بازار دیدن کنید، مطمئن باشید پشیمان نمی شوید. به خاطر این می گوییم که جایی مناسب برای تهیه سبزیجات، میوه جات، شیرینی جات و آجیل می باشد. اشیرینی های ارمنستان هم که واقعا خوشمزه هستند، و خیلی شبیه به انواع باقلواهای خودمان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.