تور ارمنستان و تور ارمنستان زمینی، جاذبه های گردشگری ارمنستان را با ما تجربه کنید!

با این حال درباره تور ارمنستان یک دسته سوال هایی هست که خیلی پرسیده می شوند و به طور مکرر سوال می شود. مثلا در آژانس گردشگران بسیار سوال می شود که اصلا به ارمنستان هم بروم، چه جور کشوری است؟

همه در برهه اول می گوییم که خب این به خود شما بستگی دارد که آیا قادر به گرفتن پاسپورت و پرداخت هزینه ای بابت آن باشید، یا اینکه بتوانید حداقل تا ده روز را مرخصی بگیرید، به قولی بعضی می گویند ارمنستان کشوری نیمه اروپایی است. حالا نظرتان چیست؟! حتی اضافه کنیم که مردمان خوبی دارند و بسیار شیک پوش. آب و هوایی هم که در تابستان عالی است و خنک است؛ البته در مقایسه با تابستان های ایران.

تور ارمنستان زمینی

سوال بعدی که پیش می آید این است که با تور بروم ارمنستان یا خودم بروم؟

باز هم این جا باید بگوییم که با توجه به اینکه با کشور ارمنستان هم مرز هستیم و ایروان هم پایتخت این کشور است، از مرز 427 کیلومتر فاصله دارد و همیشه تعداد زیادی ایرانی آنجا هستند که چه هم وطنان ایرانی باشند و چه ارمنی، پیشنهاد می کنیم که خودتان این تجربه را از نزدیک لمس کنید و بروید ببینید. ولی اگر دوست دارید تور ارمنستان زمینی را تجربه کنید، از لحاظ هزینه 30 تا 40 درصد صرفه جویی کردید یا حتی با همان پول کمی هم بیشتر می توانید در ارمنستان بیشتر بمانید. یکی از دوستان می گفت که تجربه سفر در تمامی مراحل این سفر را از لب مرز نوردوز داشته تا به ایروان برود و برگردد، با این حال از لحاظ ساپورت شدن خیالتان راحت باشد که تورهای مسافرتی و آژانس های مسافرتی بسیاری می باشند که این امکان را برای شما به وجود می آورند. پس از هر بابتی خیالتان راحت باشد که سفری پر ماجرا آن هم زمینی را در پیش دارید که خود دنیای تجربه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *