تور ارمنستان را به یک تور با لحظاتی شاد و به یاد ماندنی تبدیل کنید!

تور ارمنستان را باید با پیوستن به بومیان این محل در ایروان ارمنستان تجربه کرد. به گفته یکی از مسافران که تعریف می کرد : من چندبار این جا رفتم، و خیلی لذت بردم. موزیک که واقعا متفاوت و بی نظیر بود. تقریبا یک دنیای مجازی ایجاد کرده بود از رنگ ها و لامپ ها که ساختار این محل را به عنوان یک پس زمینه بسیار زیبا کرده بود. مردم محلی خیلی آمده بودند، خانواده ها و مردم از هر سن و گروهی. یک بستنی فروشی هم این اطراف می توانید پیدا کنید یا رستوران هایی هم هست اگر نگاهی به اطراف میدان جمهوری ایروان بیندازید. یک شهر امن و بسیار زیبا که شب های زیبایی هم دارد و این یکی از بهترینهایش هست.

کارهایی که در تور ارمنستان انجام دهید

یکی دیگر هم می گفت که الاس وگاس این بار در شرق…تعریف می کرده به شهرهای زیادی رفتم ولی این جشن نور و رنگ خیلی خاص تر بود به خاطر اینکه مناظر زیبایی خلق شده بود و یک کپی از لاس وگاس حتی شایدم بهتر که البته باید ببینید.

به گفته دوست اولی بازی نور و آهنگ عالی بود و یک هماهنگی بین این دوتا بود. فواره های رقصان که نمای زیبایی را به میدان جمهوری ایروان داده اند. یک منطقه آبی با فواره های بزرگ که طراحی شدند برای ترتیب و هماهنگی نور و آهنگ. نمایش رایگان است و شب ها معمولا اجرا می شود و تقریبا یک و نیم ساعت طول می کشد. شام یا یک اسنک در چند رستوران محلی بخورید یا اینکه پیک نیک بروید و خودتان هر چه دوست دارید همان نزدیکی ها بنشینید و بخورید، نمایش را هم ببینید. با یک تیر دو نشان زدید. این جشن تقریبا بر می گردد به سال 1968 که اول فقط رقص و آواز بود. میدان جمهوری هم که روبروی موزه ملی و موزه تاریخ ملی ارمنستان است. البته طرف عصرها که می رود شلوغ می شود؛ چه توریست ها و خارجی و چه مردم محلی به اینجا می آیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *