تور ارمنستان را با بازدید از 5 نقطه بسیار زیبا از دست ندهید!

تور ارمنستان اول شما را به بازدید از کوه آرارات می برد. منطقه ای که کشتی نوح در آنجا فرود آمده است؛ علاوه براین ارمنستان اولین کشوری است که به دین مسیحی ایمان آوردند که توسط دو نفر از پیام آوران حضرت عیسی بشارت این دین به مردم این کشور داده شد. چشم اندازهایی با کلیساهای قدیمی و صومعه های دیدنی را مشاهده خواهید کرد. ارمنستان در حال حاضر ممکن است یکی از پر توریست ترین مقاصد باشد، اما تجربه ای که ما دارمی این است که بسیاری از سنگ های قیمتی در این جا پنهان شده اند و ممکن است یکی تاپ ترین از مقاصد توریستی مذهبی ارمنستان باشد که تا به حال کشف شده است. مطمئنا یک امپراتوری قدیمی است که پادشاه به پادشاه رسیده تا زمانی که استقلال خود را از شوروی گرفت. به خاطر اینکه آن زمان یک دوره سخت با دوتا از همسایه هایش داشت.

صومعه خور ویراپ از جمله مقاصد شگفت انگیزی است که تاریخ جالب ارمنستان را به نمایش گذاشته است. من فکر می کنم حیف است تا این منطقه بیایید و نگاهی به نمای قبلی جماهیر شوروی و قفقاز نیندازید. واقعا باید برای مسیری که در پیش دارید، برنامه ریزی کنید که این منطقه از جهان را ببینید. مثلا خود پرواز ساده به ارمنستان یک نوع چالش محسوب می شود. با توجه به تجربه ای که داشتیم از گرجستان به ارمنستان بهترین راهی است که بشود از این منطقه دیدن کرد. گرجستان و ارمنستان هر دو کشور مسیحی هستند.

صومعه خورویراب در تور ارمنستان

معبد گارنی دیگر جاییست که ارزش دیدن دارد. قدیمی ترین و بهترین معبد بت پرستان در جهان که خوب حفظ شده است. این ساختمان نقش مهمی در کشور ایفا کرده است و به خاطر همین حفظ شده است جایی که معابد بت پرستان سرتاسر جهان با ظهور اسلام و مسیحیت خراب شدند. این معبد 2000 ساله تقریبا یکی از زیباترین و حیرت آور ترین نماها را از رودخانه ای که یادآور منطقه ای در دره Ihlara در ترکیه می باشد دارا می باشد.

دیگر جایی که معرفی می کنیم جایی است که نسل کشی ارمنی ها صورت گرفت، به نام مجمتع یادبود و یادمان نسل کشی ارامنه می باشد.

میدان جمهوری ایروان ارمنستان که مکانی است که در آن مراسم و جلسات در آن برگزار می شود. مجسمه لنین هم قسمت جنوبی میدان واقع شده بود. اما زمانی که ارمنستان استقلال پیدا کرد، مجسمه پایین آورده شد. حالا هم که رقص فواره ها را در تابستان اینجا می بینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *