تور ارمنستان گردشگرا ن را به بازدید دیدنی های اطراف ایروان می برد!

تور ارمنستان که یک تور مهیج و عالی است، تمام جذابیت های توریستی را شامل شده و نه تنها در داخل شهر تمام نشده که به بیرون و اطراف ایروان که می رویم، باز هم دیدنی های این کشور زیبا را می بینیم. پس نصف روزتان برای هر کدام از این دیدنی ها فکر می کنیم کافی باشد. پس با ما همراه شوید که می خواهیم برویسم به سوی جذاب ترین ها.

اگر خواستید بروید، تاکسی بگیرید و با همین تاکسی که کرایه کردید به همه برای بازدید بروید. پش از همان داخل تاکسی به دیدن جاذبه های شهر و نقاط مختلف آن مشغول شوید. اگر هم پیاده روی را ترجح می دهید باید در تورهایی ثبت نام کنید که بتوانید چنین کاری را کنید. اینطوری در هزینه هایتان هم صرفه جویی می شود.

جاذبه های گردشگری در تور ارمنستانكلیسای جامع وارتنوتس

این کلیسا را حدود 1400 سال پیش ساختند و برای بازدید از کلیسا می توانید به موزه تاریخ ارمنستان بروید و ماکت آن را ببینید خیلی جالب درآوردند. علتش هم که می گوییم موزه بروید، به خاطر اینست که کلیسا تقریبا تخریب شده و تنها چیزی که مانده ستون های ان است که نشان از تأثیر فرهنگ یونان و روم دارد و این تأثیر در بیشتر ویرانه های كلیساها، حتی در زمان شوروی سابق هم دیده می شود. استخری هم كه در وسط ساختمان قرار گرفته، برای غسل تعمید ساخته شده است.

 كوه آرا گاتس

این کوه بسیار زیبا که بیشتر مواقع سال هم قله هاش پر از برف است، برای کوهنوردی خیلی خوب است؛اما فقط حواستان باشد که بهترین فصل برای این کار تابستان است. چون در تمام فصول، ابرها در چاله ها و حفره های 10 متری گرد هم می آیند و اینگونه است که باید حواستان باشد همیشه ساعات اول صبح را هم در نظر بگیرید. آژانس های هواپیمایی زیادی هستند كه تورهایی را به سمت كوه آرا گاتس برگزار می کنند. تورهای دو روزه، شامل راهنما، حمل و نقل و تجهیزات چادر زنی و … هم هستند.

مناطق بكر و حفاظت شده خسرو

منطقه ای بکر و عالی با تپه های ناهموار و سراشیبهایی که پر از درخت هم هست. بالا دره های آزات، ووتانکوک و رودخانه های خسرو این سراشیبی ها و درخت های زیبا قرار گرفته اند. منطقه چهار قسمت دارد که قسمت اصلی و معروف گذرگاه تنگ بین گارنی و گرارد می باشد و پیاده هم می توان از آنجا عبور كرد. برای دیدن سایر مناطق، به ماشین شاسی بلند احتیاج دارید. البته با آژانس های مسافرتی که برای تور ارمنستان می باشد و قیمت تور های مناسب، می توانید این تجربه دوست داشتنی را شما هم تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *