تور آنتالیا آنقدر جاذبه های گردشگری دارد که به یکی ختم نمی شود، فعلا برای شما یک نمونه را آوردیم تا از بازدید آن لذت ببرید!

در سفرتان با تور آنتالیا باید به مواردی دقت کنید که بسیار مهم هستند. آنتالیا از آن دسته شهرهایی است که دارای جاذبه های زیادی است و همینجوری نمی شود از آن دل کند؛ باید از همه جا بازدید کرد. پس با آژانس هواپیمایی که انتخاب می کنید، سفری را آغاز کنید که سراسر خاطره برای شما باشد. اما سوالی که ما از شما داریم، درباره تور آنتالیا چقدر و چه می دانید؟!

با تور آنتالیا که شروع به یک ماجراجویی می کنید، حتما شنیده اید که می گویند شهری است برای ورزش‌ های دریایی از جمله موج‌ سواری، اسکی روی آب و قایق‌ رانی که طرفدارانش قشر عظیمی از مردم و گردشگران می باشند. تور رافتینگ، سوار شدن بر قایق‌ های بادی و حرکت بین رودخانه‌ی خروشان رافتینگ می باشد که می تواند برای گردشگران خاطره ساز شود و لحظاتی فراموش نشدنی را برای مسافران بسازد. با چنین توری که سفر می کنید، از جمله امکاناتی که از آن استفاده می کنید، تور کشتی می باشد، که مسافران با غذاها و نوشیدنی‌ های مختلف و نیز موسیقی زنده، روی دریای مدیترانه و فضایی دلنشین پذیرایی می شوند.

هر آنجه درباره تور آنتالیا نمی دانید!

بعد از یک استراحت کوتاه در هتل های آنتالیا، نوبت به مراکز خرید می رسد تا یک خرید درست و حسابی داشت. می توانید از مراکز خرید چند طبقه‌ ای میگروس و بازارهای شلوغ این شهر دیدن کنید که از انتهای خیابان ایشیکلار شروع می‌ شوند. حتی غیر از لذت بردن از این مرکز خرید از فضاهای سبز و زیبایی که بین راه است دیدن می کنید. منظره ای که توجه هر بیننده را در این خیابان به خود جلب می کند، خیابان سنگ‌ فرش شده ایشیکلار می باشد که پر از رستوران‌‌ هایی با غذاهای جورواجور می باشد. حتی گزینه دیگری که باعث انتخاب این شهر به عنوان محلی برای گشت و گذار می باشد، این است که هر سال جشنواره‌ ها و برنامه‌ های زیادی در آنتالیا برگزار می‌ شود، مانند جشنواره‌ی‌ سینمایی پرتقال طلایی که نزدیک به سی دوره است و به عنوان یکی از مهمترین جشنواره‌ های سینمای تجربی شناخته می‌ شود.

حالا که از جاهای زیبا و دیدنی شهر بازدید کردید و لذت بردید، به اهالی شهر هم کمی توجه کنید، مردمی که میزبان‌ های مهربانی هستند، اکثرا هم جوان می باشند که شب‌ های گرم تابستان آن ها را در تراس خانه هایشان می بینید که در حال شام خوردن هستند و یا به تماشای تلویزیون نشسته اند. غیر از چنین جذابیت هایی معماری شهر خود یک پا جاذبه گردشگری به حساب می آید.

اگر هم دیدید هنوز وقت هست از جاهای دیگر دیدن کنید، سری به این مکان ها بزنید :

 – تور شب ترکی یا افسانه‌ی هزار و یک شب: در چنین شبی، موسیقی فولکور ترکی با نمایش مراسم ازدواج که در زمان عثمانی‌ ها بوده است، لحظاتی به یاد ماندنی را برای شما خواهد ساخت.

 – آبشار دودن بلند: چنین آبشاری در فاصله 14 کیلومتری شمال شرقی شهر قرار گرفته است. آبشاری با منظره ای بی نظیرو دیدنی که حتی می توانید در پشت آن راه بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.