تور آنتالیا هتل ما بیچه

تور آنتالیا، هتل های آنتالیا، عکس های دیدنی از آنتالیا!

تور آنتالیا جز تورهای مسافرتی پر طرفدار و پر توریست است. یکی از دلایلش هتل هایی است که در آنجا اقامت می کنید. شاید در بسیاری از سایت های آژانس های مسافرتی دیده باشید که نوشته باشند، اقامت ارزان، آسان و مطمئن در ترکیه، حال یا با پول پیش است یا بدون پول پیش. البته این موارد می تواند استثنا هم باشد، مثلا شما قصد راه اندازی تجارتی داشته باشید یا اینکه به خاطر شرایط شغلی به دنبال جایی در ترکیه برای اقامت هستید، باید با این حال دارای شرایط اقامت ترکیه را بدانید. اما منظور ما بیشتر به سمت گردشگرانی است که تنها برای چند روز می خواهند تور مسافرت شان را در این شهر برپا کنند. پس برای شما هتل های آنتالیا را پیشنهاد می کنیم، پس شما مسافر یا گردشگر عزیز می توانید در هتل ما بیچه یا Ma Biche اقامت کنید.

تور آنتالیا در هتل ما بیچه

هتلی با فاصله 56 کیلومتر تا فرودگاه که در کنار ساحل هم می باشد. تعداد اتاق های هتل مابیچه 345 تا می باشد که دارای امکاناتی همچون تلویزیون، ماهواره، تلفن، بالکنی با منظره استخر سرباز، هم چنین پوشیده، اینترنت، گاو صندوق و سیستم تهویه مناسب از جمله امکانات بسیار عالی اتاق ها هستند که در کنار آن ها سرویس 24 اتاق ها همه چیز را کامل کرده است. حمام و سشوار هم که شامل می شود، و نیز چای ساز که واقعا در بالکن نوشیدن یک فنجان چای می چسبد.

هتل های آنتالیا ـ هتل مابیچه ـ تور آنتالیا

تور آنتالیا که شما را تا هتل مابیچه اش آورده است، امکانات بی نظیر دیگری هم دارد که می توانید استفاده کنید. استخر کودک، محل نگهداری کودک و محل بازی کودکان که از هر نظری خیالتان راحت باشد. سالن بدنسازی و پینگ پنگ هم می باشند، حتی تنیس و ورزش های آبی هم جز جذابیت های خاص این تور می باشند. رستوران و کافی شاپ هم که بعد از همه اینها و یک روز پر کار می چسبد. صرافی و خشکشویی و آرایشگاه هم از امکانات کناری تور آنتالیا می باشند. هر ساعتی که در هتل باشید، کارمندان هتل به صورت 24 ساعته درخدمت شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *