تور آنتالیا را باید در جاهای بسیار دیدنی اش هم تجربه کرد!

تور آنتالیا و جاهایی که به شما پیشنهاد می کنیم ببینید، و تاکید بسیاری هم روی بازدید از اینجاها داریم تا ندید از آنتالیا خارج نشوید. ترکیه از آن جمله کشورهایی است که بالاترین پروازهای آنتالیا و یا شهر های دیگر را در طول سال دارد. کشوری که با داشتن سواحل بسیار و بزرگ و مکان هایی برای اقامت مسافران که با مناظری همچون دریا و رنگ آبی آن ها ترکیب شده است. ما این ضمانت را به شما می دهیم که به محض ورود با استقبال گرمی از مردمش روبرو خواهید شد. حال برای شما از بهترین جاهای دیدنی آنتالیا نام می بریم که واقعا نباید از دست داد.

1.سواحل گلوری در تور آنتالیا : افسانه ای در این باره گفته شده که 2000 سال پیش پادشاه آتالوس دوم افرادش را فرستاد تا بهشت روی زمین را بسازند. آنها یک منطقه بسیار زیبا با منظره کنار ساحل پیدا کردند، با دریایی آبی رنگ عمیق زیر دره ها و صخره های بسیار زیبا. چشمه های آب گرم را در اطراف آن کوه های آن منطقه می بینید که آثار باستانی روسی، رومی و بیزانس هم دیده می شود. فقط کافی است یک ماشین اجاره کنید و به بهترین جاهای دیدنی قدیمی سری بزنید، مثل غار کاراین و یا مخروبه های پرگ و آسپندوس.

تور آنتالیا ـ جاذبه های دیدنی

2.ممکن است در کنار دریا که قدم می زنید، لاک پشت های کوچکتر از دستانتان را نبینید که در سیرالی می باشد. تقریبا موقع کامل شدن ماه، اولین هفته ماه سپتامبر بهترین زمان ممکن است. و در آن شب جادویی می توانید این حیوانات ریز و کوچک را ببینید و اگر خواستید بگیرید. پس برای همچنین چیزی باید به روستایی که دومایل دورتر از ساحل است بروید و چنین منظره ای را خواهید دید که در واقع می توان گفت نمونه ای از یک اتفاق تاریخی مهم می تواند باشد ، آن هم در یک مکان توریستی شلوغ.

3.دیدنی های شهر هم که از مرکز قدیمی شهر آنتالیا شروع می کنیم که به راحتی می تواند خراب شود. جایی که اخیرا جایزه بزرگ اسکار توریستی ترکیه به آن تعلق گرفته است. در واقع پشت بام های قرمز رنگی دیده می شود و خانه های روسی، که با خیابان های بسیار باریکی متصل شده است، که جای دیدنی قدیمی محسوب می شوند.

4.به مدت چند سال یک مسیر پیاده رویی در ترکیه هست که یک اثر قدیمی محسوب می شود، روستاییان مسیر را می گیرند تا به زمین هایشن برسند. راه Lycian هم در سال 1996 راه افتاد. مسیری 320 مایلی که بین آنتالیا و فتحیه قرار گرفته و خیلی زود نامش به یکی از طولانی ترین مسیرهای پیاده روی ثبت شد. در طی سال های اخیر کمی پیشرفت داشته و علامت و راهنمایی برای مسیر گذاشته اند. و برای دوچرخه سوارها هم این امکان هست که بروند و بیایند. این نزدیک راه به فتحیه می باشد. فقط تابستان نروید که خیلی گرم است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *