تور آنتالیا گردشگران را به یکی از رستوران های عالی و تاپ شهر خواهد برد!

تور آنتالیا در سفری که پیش رو دارید، برای اینکه اوقات متنوعی داشته باشید، قرار است شما را تا رستوران های تاپ آنتالیا هم همراهی کند. خب البته از مهم ترین مسائلی که باید در سفر با تور آنتالیا به آن پرداخت، مسئله تغذیه می باشد. نه تنها شما و بسیاری از گردشگران دیگر که به آنتالیا سفر می کنند، یا جاهای دیگری هم می روند، بالاخره به دنبال جایی هستند که بتوانند تجربه ای متفاوت تر داشته باشند. در ضمن فقط محبوبیت و شهرت رستوران به خاطر اسمش مهم نیست، بلکه باید از لحاظ کیفیت غذایی هم عالی باشد. پس در طی سفر به ترکیه با تور آنتالیا، بیشترین توصیه ای که داریم، انتخاب رستوران است. بعد از انتخاب رستوران، توصیه دیگر به شما عزیزان صرف غذاهای مدیترانه ای است؛ غذاهایی لذیذ که در تمام دنیا طرفدار دارد. در ادامه به شما چند رستوران معروف در آنتالیا را معرفی می کنیم :

رستوران های تاپ در تور آنتالیا را بشناسید!

اولین رستورانی که معرفی می کنیم، رستوران کرال سوفاراسی می باشد :

یکی از آن بهترین رستوران های آنتالیا که کرال سوفاراسی نام دارد. در واقع هر کس که به این رستوران رفته، آن را به میز شاهانه اش می شناسد. جالب تر از همه می دانید چیست؟! اینکه این رستوران قبل از اینکه به آنتالیا منتقل شود، در آنکارا بوده است. یک رستوران موفق و پر از مشتری که 20 سال قبل به عنوان نخستین رستوران در تفرجگاه ساحلی شروع به کار کرد. مثلا اگر در فصل تابستان به آنتالیا سفر کردید، غذای خوشمزه خوراک گوشت را سرو خواهید کرد. هم چنین برای شما منویی آورده می شود که شامل خوراک های مدیترانه ای و ترکی است، از بین غذاهای دریایی هم به شما Tygar توصیه می کنیم سرو کنید.

آدرس رستوران کرال سوفاراسی : Around Town, Yacht Harbor 35, Antalya, Turkey

تلفن رستوران کرال سوفاراسی : ۲۱۹۸ ۲۴۱ ۲۴۲ (۰) ۹۰+

رستوران استلاز بیستروت

رستوران بعدی که آن هم خیلی ازش تعریف می شود، و ساخته شده برای افراد خوش اشتها و خوش سلیقه در انتخاب غذا، رستوران استلاز بیستروت است که تغییری دلپذیر در نوع طبخ کباب و ماهی های آن منطقه حس می کنید. منویی ایتالیایی هم برایتان آورده می شود که غذاهای مدیترانه ای هم در منویش دیده می شود. علاوه بر آن لازانیای ایتالیایی هم می توانید تجربه کنید که نیز اصیل است و با سس Bechamel تهیه می شود.

آدرس رستوران استلاز بیستروت : Fevzi Çakmak Caddesi 3/C, Antalya, Turkey
تلفن رستوران استلاز بیستروت : ۳۹۳۱ ۲۴۳ ۲۴۲ (۰) ۹۰+

رستوران گیزلی باهس

آیا علاقمند به صرف غذاهایی با طعم بی نظیر هستید؟ می خواهید غذا را در محیطی رمانتیک برای خود به یاد ماندنی کنید؟ پس در اطلاع باشید که در رستوران گیزلی باهس رویای شما به حقیقت می پیوندد و در باغی ایتالیایی، یک میز رمانتیک، در بلندترین نقطه چشم انداز حیاط خلوت به شما داده می شود تا چنین لحظه ای را برای خود خاطره ساز کنید. خوراک های اصیل ترکی هم در کنار چنین زیبایی هایی سرو می شود، خوراک های ویژه محلی همچون Saksuka که همراه با بادمجان، کدو سبز، گوجه فرنگی هستند، همه و همه در کنار هم هنر سرآشپز را به نمایش می گذارند. غذایتان را همراه با سالاد صرف کنید، سالادی با سس پرتقال که طعمش بی نظیر است یا کباب مخصوص آن را که ترکیبی از گوشت راسته گوسفند به همراه گوجه فرنگی، ماست و بادمجان است، فراموش نکنید.
آدرس رستوران گیزلی باهس : Selçuk Mah., Dizdar Hasan Bey Sok. 1, Antalya, Turkey
تلفن رستوران گیزلی باهس : ۸۰۱۰ ۲۴۴ ۲۴۲ (۰) ۹۰+

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *