تور آنتالیا را قرار است ترتیب دهیم برای نوروز، یک سفر به یاد ماندنی در روزهای بهاری.

تور آنتالیا به ترتیب برنامه ای شما در نظر دارد که در سفر به این شهر داشته باشید و بیکار نباشید. از بین تورهای مختلفی که با شرایط متفاوت و جورواجور می باشند، تور آنتالیا را در اولویت قرار می دهیم و مقصدمان را انتخاب می کنیم. شهری با جاذبه های بسیار که بد نیست دوباره درباره آن اطلاعات کاملی هم داشته باشیم تا شما راحتتر و بهتر تصمیم بگیرید. البته مسلم است که در اخر هم تصمیمی که می گیرید ختم می شود به اینکه تور آنتالیا و تور استانبول را انتخاب می کنید. تورهایی که به نسبت تورهای دیگر رتبه بالاتری دارند و انتخاب خیلی از گردشگران می باشند.

 

تور ارمنستان در صومعه خورویراب

آنتالیا هم از آن شهرهایی است که با جاذبه های دیدنی بسیاری همراه است و شامل شده از یک خط ساحلی نامنظم که صخره های سنگی و خلیج های کوچکی دارد که آن ها هم دیدن دارند. اگر به شهر کمر سفر کرده باشید، می بینید که این قسمت از آنتالیا هم بسیار دیدنی است و با سواحل زیبایی که دارد، به یکی از دیدنی ترین مکان ها تبدیل شده و با آب و هوای دبشی که دارد، توانسته گردشگران زیادی را به این منطقه بکشاند تا از آفتاب داغ ان بهره ببرند و کسانی که علاقمند به آفتاب گرفتن هستند از این فضا استفاده کنند.

درباره سیده و لوکس ترین جای آنتالیا شنیده اید؟ یکی از کاملترین و بهترین تفرجگاه های ترکیه است که در فروردین ماه هم قابل بازدید می باشد؛ پس تا دیر نشده در این تور ثبت نام کنید. یک آب و هوای خاص مدیترانه ای که تابستان های آفتابی و زمستان های معتدلی دارد.

جذاب ترین جاهای دیدنی آنتالیا که در سفرهای نوروزی آنتالیا می توان دید، یکی از آن ها آبشارهای معروف آنتالیاست که در هوای بهار هم واقعا می چسبد. یا اینکه به سراغ قلعه تاریخی و آسپندوس می رویم. آبشار دودن، غار کارائین و موزه های آنتالیا از پر بازدیدترین ها هستند.

می رسیم به خرید در مراکز خرید آنتالیا، که مرکز خرید شی مال، لاورا، لاپیس، و فروشگاه میگروس که از آن دسته فروشگاه های معروفی می باشند که خرید کردن از آن ها شما را پشیمان نمی کنند. متنوع ترین پوشاک هم می توان در آن جا یافت؛ از بزرگترین فروشگاه چرم آنتالیا، مرکز خرید فلورمار و … که با تور ما می توانید از همه آن ها بازدید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *