تور آنتالیا برنامه سفر شما را یکم تغییر داده است با رفتن به یک خلیج کوچک!

تور آنتالیا در یک بندر قدیمی آنتالیا که خلیج کوچکی هم هست و با صخره های بسیاری محاصره شده که در دوران سلجوقیان موج شکن ساخه شده است. امروزه از آن به عنوان یک تفرجگاه ساحلی استفاده می شود. انواع خدمات که از جمله قایق های کوچک، قایق های بادبانی هستند در اینجا برای شما فراهم شده اند. از این تفرجگاه ساحلی به مکان های دور و نزدیک تورهای قایق سواری فراهم شده اند.

داخل ارگ هم که اطراف این بندر هستند، بازسازی شده اند. امروزه از مهمانهایش با بارها، کافه ها، رستوران ها، و نیز مغازه های متعدد پذیرایی می کند که تقریبا از 150 سال قبل این مکان پذیرای مسافران بوده است. خیلی از مسافرانی که به اینجا رفته اند می گویند که این منطقه با مغازه ها و رستوران هایی که دارد بسیار شلوغ و جذاب است. یک سرویس تراموا هم هست که در این نزدیکی ها توقف می کند. سفر با قایق هم قابل دسترسی است ولی باید مطمئن شوید که قیمت های داده شده به یورو را همسان به لیره اش بدهید چون ممکن است گران تر باهاتون حساب کنند. یک تور یک ساعته قایق هم بدنیست داشته باشید. خیلی از خیابان های کوچک هم این امکان را دارند پس از دست ندهید.

بندر قدیمی با تور آنتالیا

حتی توری که با قایق هم قرار است بگردید را حواستان باشد که گران حساب نکنند. با همه این حرف ها یک جای زیباست برای قدم زدن و بازدید از یک نمای نفسگیر و تماشایی از بندر که قایق ها هم به آن اضافه شدند و جذابترش کردند. تا غذایی نخوردید و همه این ها را تجربه نکردید فکر رفتن به سرتان نزند که بعدا حسرت می خورید. پس در تور مسافرتی آنتالیا ما شرکت کنید و این ها را به واقعیت تبدیل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *