تور آنتالیا رستورانی را معرفی کرده است که از لحاظ زیبایی و غذا بسیار عالیست!

تور آنتالیا با جمع بندی نظرات مسافران و گردشگران برای شما از رستوران Seraser گفته است که واقعا با این حساب بسیار جای خوبی برای تجربه یک غذای خوب است.

“محیطی بسیار زیبا”

رستورانی بود که به عنوان بهترین غذاخوری منطقه محسوب می شد، اما وقتی فهمیدم که در بعضی مناطق نیست، یک مقدار ناامید شدم. با این حال رفتم و گارسون های زیادی داشت ولی در کل خوب بود.

“گشت و گذاری در آنتالیا”

ما ریزوتو را در این رستوران امتحان کردیم. صادقانه بگیم خوب بود. سایز بشقاب هم یک مقدار کوچک بود، گرچه اینجوری سالم تره. پس انتظار نداشته باشید که با غذاهای پر پیمون و زیاد روبرو شوید، ولی خیلی خوب و بزرگ بود. به نقشه گوگل اعتماد نکنید و به دنبال جایی باشید که به نظر خیالی می رسد. چند جایی به نظر شبیه هم هستند ولی عجله نکنید. پیشنهاد می کنیم که زیاد سخت نگیرید و یکی از آن ها را انتخاب کنید؛ و از بودن در چنین شهر دوست داشتنی لذت بسیار ببرید.

رستوران های آنتالیا تور آنتالیا

“همیشه عالی”

با کلمه ها نمی توان گفت، باید آنجا باشید و ببینید! برای داشتن یک تولد عالیست، بعد از اینکه یک غذای خوب سرو کردید، همیشه بهترین زمان برای رفتن به آنجاست.

“کاملا فضایی صمیمی”

بخشی از هتل دوست داشتنی تووانا که ما یک غذای عالی هم خوردیم ولی منوی خوبی نداشت به خاطر همین دیرمان شد و خسته شدیم. ولی یک محل برای آتش روشن کردن داشت تا بتوانید اطرافش بنشینید.

“یک تجربه به یاد ماندنی”

یکی از بهترین جاهایی بود که تا به حال در آنجا غذا خوردم. کارکنان که خیلی خوب بودند و خوش برخورد. غذا بسیار خوشمزه بود. حتی یک غذای ترکی سنتی به عنوان غذای اصلی مان سفارش دادیم، البته آن چیزی که می خواستیم نبود و کارکنان آنجا ما را متوجه اشتباهمان کردند. با این حال بد نبود. سری بزنید و لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *