تور آنتالیا بازدید از برج ساعت

تور آنتالیا یکی از جذابترین جاذبه های گردشگری را برایتان آورده است، برج ساعت!!!

تور آنتالیا از جمله تور مسافرتی است که کم طرفدار نیست و از هرجایی به این شهر می آیند تا جاذبه های گردشگری آن را ببینند؛ با تهیه بلیط هواپیما و ثبت نام در تور آنتالیا در آژانس های هواپیمایی، ترتیب یک سفر دلپذیر و خاطره انگیز را می دهند. مثلا از جمله دیدنی هایی که خیلی هم گردشگر برای بازدید می رود، برج ساعت آنتالیاست که با تور آنتالیا می توانید از آن دیدن کنید.

آنتالیا که شهری ساحلی در ترکیه است و بین شهرهای ساحلی دنیا برای خودش اسم و رسمی دارد، زیبایی های خاصی دارد که گردشگران از دستش نمی دهند. حال فکر کنید یک جاذبه توریستی مثل برج ساعت هم در این بین باشد، چه شود! گردشگران خارجی و ایرانی دست و پا می شکنند تا در این تور مسافرتی حضور پیدا کنند، پس شما هم از دست ندهید و اولین نفری باشید که ثبت نام می کنید. این شهر مهم ترکیه که خودش با داشتن کوه های توروس و پوشش گیاهی درختان کاج زیبایی اش را دوچندان کرده، با صخره های کنار ساحل و خلیج های کوچک و جذاب، همه را عاشق خود کرده است. فرض کنید در کنار همه این ها یک جاذبه دست بشر هم باشد، برج ساعت، که بین این زیبایی های طبیعی بی نظیر و دیدنی است.

برج ساعت در تور آنتالیا

حالا قضیه این برج ساعت (clock tower) چیه؟! (سوال خیلی از شما عزیزان)

برج ساعت یک نماد برای شهر آنتالیا ترکیه محسوب می شود، مانند دیگر شهرها که هر کدام برای خود نماد و اسم و رسمی دارند. این نماد زیبا در میدان کاپیسی قرار گرفته. حالا فکر می کنید نشان از چه دارد؟! سمبل صلابت و پایداری در شهر است که تاکنون هم این خصوصیت را حفظ کرده است. حالا علاوه بر برج ساعت، پارک های آتاتورک و کاراعلی هم هستند که به دلیل دارا بودن گل های زیبا و رنگارنگ، آب های درخشان اطراف خلیج و کوه های زیبا، باعث شده اند تا این منطقه به نظر یک تفریحگاه زیبا و بسیار مشهور شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *