تور آنتالیا با مراکز خرید آنتالیا

 اگر در میان تورهای ترکیه ، تور آنتالیا را انتخاب نموده اید ، اصلا نگران نباشید ، در  مراکز خرید آنتالیا کلیه اجناس ترک مارکدار پیدا می شود .

وقتی به ترکیه سفر می کنید اولین چیزی که به ذهنتان می رسد ، خرید اجناس ترک اصل از این کشور است ،خرید از بازار آنتالیا با توجه به تنوع کالاها همیشه برای گردشگران لذت بخش بوده و گردشگران با هر قصد و نیتی با تور ترکیه  همراه می شوند بطور حتم از بازارهای آنتالیا دیدن کرده و دست خالی برنخواهند گشت.

مراکز خرید آنتالیا

مراکز خرید کمر آنتالیا و مراکزخرید لاورا آنتالیا از مراکز خرید ارزان قیمت آنتالیا بشمار می آیند که علاوه بر قیمت مناسب از معروفترین و بهترین مراکز خرید انتالیا بشمار میروند . لیستی از مهم ترین مراکز خرید آنتالیا که در تور آنتالیا می توانید از این مراکز خرید کنید را در زیر آورده ایم.

در تور آنتالیا با مرکزخرید دیپو آنتالیا
Deepo center antalya

مرکزخرید دیپواز مراکز خرید آنتالیا ست و بخاطر وسعت زیاد آن یکی دیگر از مراکز معروف آنتالیا ست که حدود ۸۰ مغازه و ۱۵ رستوران دارد. تنها میدان اسکی روی یخ شهر , در این مرکز خرید قرار دارد . مرکز دیپو در بخش شرقی آنتالیا قرار داشته و ارزش دیدن را دارد.در این مرکز اکثر برند های معروف ترک پیدا میشود .

در تور آنتالیا با فروشگاه میکروس آنتالیا

Migros Shopping in Antalya

از مراکز خرید آنتالیا میتوان به میگروس اشاره کرد . میگروس یکی از فروشگاه های زنجیره ای بین المللی سوئیسی است که در آنتالیا نیز شعبه دارد. میکروس بالغ بر ۴۷۰ فروشگاه در ترکیه دارد و مکانی برای برندهای بین المللی ، محصولات کامپیوتری ، عطر ، کفش ، البسه و بسیاری ازمحصولات دیگر می باشد.

در تور آنتالیا با مرکز خرید تانساش آنتالیا
Tansas Shopping Center in Antalya

از مراکز خرید آنتالیا  تانساش است که یکی از بزرگترین فروشگاه های مواد غذایی آنتالیا ترکیه است. در طبقه اول طیف متنوعی از غذاهای محلی و خارجی با کیفیت  ارائه می گردند. در طبقه دوم هزاران محصول شامل لباس ، لوازم الکترونیکی ، وسایل تزئینی و … را از برندهای بین المللی و ترکی عرضه می گردد. این فروشگاه همچنین دارای پله برقی عریضی است که برای بردن خریداران و لوازمشان به طبقه دوم مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان قسمتی از خدمات این مجموعه تانش برای خانواده ها و فرزندانشان ماشین مخصوص خرید را برای استفاده در فروشگاه تهیه کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *