با ما در سفر با تور آنتالیا لذت ببرید!

تجربه ای جدید در سفر با تور آنتالیا

وقتی تصمیم می گیرید تا سفری را آغاز کنید، شاید یکی از همان مهم ترین بعدهایی که در نظر می گیرید، تفریحاتی است که می خواهید در مقصد مورد نظرتان داشته باشید. حال ممکن است با این حساب سفری پر ماجرا را در پیش داشته باشید. سفری پر جاذبه که برایتان خاطراتی به یاد ماندنی را به همراه خواهد داشت. یکی از مسافرین که چنین تجربه بی نظیری را داشت، در جایی عنوان کرد که با سفر با تور آنتالیا این خاطره را بیش از پیش ماندگارتر کنید. در واقع با اشاره به حرف هایش، تفریحات آنتالیا بی نظیر است. اولین تفریحاتتان را در تور آنتالیا بسازید. البته مکان های دیگری از جمله می توانند برای شما خاطره ساز شوند، مانند سفر به طبیعت ناب آفریقای جنوبی که تورهای آن را به شما معرفی کرده ایم. اما آنتالیا را در اولویت قرار دهید.

با رفتن به این شهر دیدنی، نه تنها از جاذبه ها و بازی ها لذت ببرید؛ نیز تجربه ای جدید را در زندگی خود بسازید. تجربه ای که تا مدت ها برای شما خاطره ای ماندگار را به همراه خواهد داشت. هزینه ای که برای این تفریحات می کنید، که از جمله آکوآلند، زیباترین پارک آبی ها با سرسره های زیبا و بازی های متنوع در منطقه ی کونیالتی آنتالیا، پاموک کاله یکی از مراکز بسیار زیبای دیدنی در انتالیا، برای جذابیت و هیجان بیشتر تور رافتینگ آنتالیا، همه این ها از تفریحات بسیار جذاب آنتالیا هستند، استفاده از پارک آبی که برای تمام سنین پیشنهاد می شود، همه و همه این ها همان تفریحات به یاد ماندنی هستند. برای اطلاعات بیشتر بدانید که برای تور رافتینگ لازم نیست شنا بلد باشید. در کل طول قایق سواری جلیقه نجات تن همه می کنند. فقط کفشتان کاملا خیس می شود و حواستان باشد دوربین عکاسی به همراه خود ببرید. علاوه بر تفریحاتی که نام بردیم، شهری که اشاره به آن کردیم، دارای سواحل و پلاژهایی است، از جمله کلئوپاترا، لارا، آدالار، مرمرلی، قونیه آلتی، رشادآداسی وپهاسلیس، سواحل تکیراوا، فینیکه، آدراسان و شنزار پاتارا را نام برد. آنتالیا پارک ها جنگل های بسیار دیدنی و سرسبزی دارد که دیدن آنها خالی از لطف نیست.ازجمله آن هاپارک کوه های المپوس بیگ، پارک ملی کوپرولوکانیون، پارک ملی گوللوک داغی، غار آلتیک بشیک، منطقه حفاظت شده آلاجاداغ، منطقه حفاظت شده دیبک و منطقه حفاظت شده ی چیغیلارکا می باشد. مناطق دیدنی دیگری مانند منازل قدیمی آنتالیا، کاله ایچی، ساکلی کنت، موزه ها وشهرهای باستانی آنتالیا را درصورت امکان نادیده نگیرید وحتما از این مناطق دیدن کنید.لیستی از هزینه های آن ها را برای شما آورده ایم :

تجربه ای جدید در سفر با تور آنتالیا

پارک آکوآلند: 50 دلار، تور رافتینگ: 50 دلار ، برنامه هاي شبانه:50 دلار و ماساژ: 50 دلار و … البته این قیمت ها قطعی نیست و بستگی به خودتان دارد که از تور لیدر استفاده کنید یا از دکه دارهای کنار خیابان خرید کنید. مثلا آکوآلند را می توان به عنوان نمونه نام برد، که تقریبا نفری 30 دلار با همان امکاناتی که لیدر  شرح می دهد، در می آید.

 ازجمله دیگر تفریحاتی که باید اشاره کرد به شرح زیر هستند: 

  • آبشارهای ماناوگات آنتالیا
  • غار کارایین آنتالیا
  • تور کشتی آنتالیا
  • پارک آبی دیدمان آنتالیا
  • غواصی در آبهای آنتالیا
  • چتر بازی در آنتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.