رستوران های تاپ در آنتالیا را بشناسید!

بهترین هتل های آنتالیا در کمر

در تور آنتالیا، منطقه کمر از جمله مکان هایی است که شامل آن می شود. کمر شهری در آنتالیا است که در 40 کیلومتری آن واقع شده است. منطقه ای پر جاذبه که به علت فراوانی آب شیرین، توانسته توجه بسیاری را به سمت خود جلب کند. حتی به شکلی ساخته شده است که مخصوص توریست ها می باشد و بیشتر به جهت راحتی و حس آرامش گردشگران در نظر گرفته است. شهری دارای هتل های متعدد، رستوان ها، کافه های زیبا و دیدنی که با بودن در آنجا گذران زمان را متوجه نخواهید شد. حتی ورزش های آبی را نیز تجربه خواهید کرد که از جمله قایقرانی، و دریانوردی هستند که از امتحان آن ها پشیمان نخواهید شد. اما بعد از همه این ها به هتل های آنتالیا واقع در شهر کمر می پردازیم که بسیار دیدنی و زیبا در عین حال لوکس هستند. در ادامه برای شما چند مورد از هتل های آنتالیا در شهر کمر را معرفی می کنیم.

بهترین هتل های آنتالیا در کمر

اولین هتل، هتل Limak Limra است که بسیار زیبا و مجلل است. به گفته بسیاری از بازدید کنندگان، از بودن در هتل Limak Limra لذت خواهید برد و یکی از دلایل آن، داشتن کلاب هایی برای کودکان است که می توانند در آنجا بازی کرده و سرگرمی های زیادی را تجربه کنند. حتی غذایی که در آنجا سرو می شود بسیار بی نظیر است و تا به حال توانسته است گردشگران زیادی را به طرف خود جذب کند.

دومین هتل از هتل های آنتالیا در شهر کمر، Max Royal Kemer Resort می باشد که دارای نمایی دیدنی از ساحل است و به عبارتی توانسته است خانواده ها را از چنین مکانی مفرح ساخته و راضی گرداند. در واقع هتلی ایده آل برای دوستداران ساحل است. هتل Max Royal Kemer Resort از جمله هتل های آنتالیا در کمر است که به دلیل داشتن غذایی بی نظیر و بی همتا، مهمانان دائمی خود را داشته باشد. اتاق ها طوری طراحی شده اند که بسیار آرام هستند و در سکوتند و برای شما آرامشی را به ارمغان خواهند آورد که به دنبالش بوده اید. درباره کارکنان هتل باید یادآور شویم که بسیار دوستانه برخورد می کنند و در اکثر موارد کمک کننده هستند.

چند نمونه از هتل های آنتالیا در شهر کمر را برای شما معرفی کردیم که از جمله پر بازدیدترین هتل ها هستند و توریست های زیادی را به سمت خود کشانده اند. پس با تور آنتالیا به این منطقه رفته و تجربه ای نو و ماندگار را در خاطرات خود رقم بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.