شهر گوریس گوریس شهری واقع در کشور ارمنستان که دارای زیبایی های منحصر به فرد خودش می باشد و با سفری که با تور ارمنستان خواهید داشت، به این شهر زیبا واقع در این کشور خواهید رفت و از دیدنی ها و جاذبه های آن بازدید خواهید کرد. گوریس شهری است در استان سیونیک که در کشور ارمنستان می باشد. این شهر جذاب گوریس تقریبا از ایروان ۲۴۰ کیلومتر و از شهر کاپان، مرکز استان سیونیک، ۷۰ کیلومتر فاصله دارد. شهر زیبایی که از آن برای شما گفتیم و بسیاری از گردشگران در انتظار دیدن آن لحظه شماری می کنند و دوست دارند که هر چه زودتر به آن جا رفته و از آن مکان دیدن کنند، خود زیبایی ها و مکان های جالب و جذابی برای بازدید دارا می باشد. شهر گوریس دیگر خصیصه ای که این شهر را در بین شهرهای دیگر ارمنستان زیبا جلوه می دهد، این است که شهر مورد نظر در میان تپه‌ زارهای سبز قرار گرفته است و تقریبا جای گفتن دارد که آثار معماری اصیل ارمنی در آن حفظ شده است. حتی با رفتن به درون تپه ها و یا با مشاهده در درون تپه‌ ها غارهای دست ‌سازی شده ای را می بینید که دیده شده است که در قدیم مسکونی بوده اند. در شهری که از آن برای شما گفتیم، موزه‌ای به نام «موزه منطقه ‌ای» در آن وجود دارد. هم چنین علاو بر چنین موزه ای که در شهر می باشد، خانهٔ آکسل باکونتس، نویسنده ارمنی هم در شهر دیده می شود، که در این شهر تبدیل به موزه شده است. از جذابیت خاص این منطقه به میوه های آن اشاره می کنیم که ودکاهای میوه، از محصولات محلی محبوب در شهر مذبور هستند.

با ما در تور کوش آداسی و تور آنتالیا این لذت ها را تجربه کنید!

هر کدام از شما عزیزانی که ترکیه را مقصد قرار داده اید، بعد از آن دوست دارید از کوش آداسی و یا آنتالیا دیدن کنید، پس اجازه دهید با شما در این تور کوش آداسی و تور آنتالیا همراه شویم. چند نکته را در این سفر باید برایتان بگوییم تا هم سفر راحتی داشته باشید هم اینکه لذت ببرید.

از آنجایی که ترکیه کشوری پهناور و بزرگ است، برای رفتن به آنجا سفر کردن سخت می باشد. هر وسیله ای را برای رفتن به ترکی انتخاب کنید، به هر حال شلوغ خواهند بود. پس درست برنامه ریزی کنید، بدانید چه فصلی را برای رفتن انتخاب خواهید کرد.

با ما در تور کوش آداسی و تور آنتالیا این لذت ها را تجربه کنید!

اولین وسیله : هواپیما

فرودگاه های ترکیه و تعداد بسیاری از شرکت های هواپیمایی ترکیه هستند که سیستم راه های بسیار پیشرفته ای دارند، و حتی با این حال قیمت ها بسیار مناسب و خوب است.

دومین وسیله : اتوبوس

هزاران اتوبوس های مدرن و لوکس هستند که بین شهرهای ترکیه و بقیه شهرها رفت و آمد دارند. تا راه ها را پیدا کنید سفرتان تمام شده است، پس بهترین راه این است که همین که به ترکیه رسیدید، راهنماهای رفت و آمد شهر را تهیه کنید.

سومین وسیله نقیله : ماشین

اگر یک راننده با تجربه هستند و می توانید ماشین را به درستی و بدون هیچ مشکلی برانید، و دوست دارید رفت و آمدتان دست خودتان باشد، می توانید ماشین کرایه کنید.

چهارمین وسیله نقلیه : قطار

قطار مسافربری ترکیه که چندین سال است که پا بر جا مانده است، در واقع با ساختاری که دارد توانسته است قطارهایی را با سرعت بسیار زیاد در این مسیرها قرار داده و حمل مسافران را انجام دهد. حتی 15 شهر را به هم وصل می کند که نیمی از جمعیت کشور را جا به جا می کند. حتی تعداد بسیاری خط های دیگر هم در حال بهره برداری هستند.

پنجمین وسیله نقلیه : کشتی های تفریحی

ترکیه با آب ها و دریاهایی محاصره شده است. این کشتی ها بخش زیبایی از تصاویر ترکیه را تشکیل داده اند.

کشتی های تفریحی یا cruise ship :

آنهایی که تور کوش آداسی را تجربه کرده اند، حتما درباره این کشتی های تفریحی شنیده اند که در این آب های ترکیه روان هستند. آن هایی هم که تور استانبول را تجربه کرده باشند، آن ها هم قایق های مجهزی را دیده اند که بین استانبول و تا شمال لبه های ساحل می روند. کشتی هایی هم هستند که اروپا و آسیا را طی می کنند. در واقع در کانالی که این دو قاره متصلند در رفت و آمدند. یادتان نرود که همچنین چیزی را تجربه کنید که اگر از دست بدهید فقط پشیمانی از سفر را برای خود گذاشته اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *