جاذبه های توریستی کوش آداسی

در بین دیدنی های کوش آداسی و جاذبه های گردشگری کوش آداسی، به شما پرین را معرفی کردیم، شهری زیبا در بین مناظر دلربای کوه ها محصور شده است و منطقه ای را پدید آورده است که برای عکاسی بسیار مناسب و فوق العاده می باشد. این بندر در قرن دوم پس از میلاد بود که دیگر متروک شد و ستاره گردشگری این مکان معبد آتنا می باشد که با طراحی لونیان سنتی است.

اما دیگر منطقه دیدنی که از جاذبه های توریستی تور کوش آداسی به حساب می آید، ملیتوس می باشد. ملیتوس هم مانند پرین یکی دیگر از بنادر مهم دوره هلنیستیک می باشد و از آنجا که آبرفت بندر ملیتوس را فرا نگرفت، تجارت در آن تا دوره سلجوقی در قرن چهاردهم ادامه پیدا کرد. این هم به این معناست که به خاطر این که در این مکان خرابه های زیادی می باشد، دوره های مختلفی دیده می شود.

و اما چیزی که نمی توان از آن چشم پوشی کرد و نادیده نگرفت، تئاتر بسیار بزرگ و دیدنی آن می باشد که با دید وسیعی که از منظره به شما می دهد، تئاتری با 15 هزار صندلی که از ردیف های بالا که می نشینید و منظره را می بینید، دارای مناظر عالی می باشد.

ملیتوس از جاذبه های توریستی کوش آداسی

این تئاتر مربوط به دوره یونانی ها می باشد اما بعد از گذشت زمان، در دوره رومی ها کاملا بازسازی شد. آن هایی که به بازدید از پرین رفته اند می دانند که این منظقه توریستی و دیدنی هم دارای 6500 صندلی است که از آن هم به طور استثنایی محافظت شده است.

بعد از اینکه از این مکان بازدید کردید، حالا نوبت این است که به پارک آدالند برویم. آدالند هم جز ده پارک آبی برتر جهان است و بزرگترین پارک آبی در دنیا به حساب می آید. از فعالیت های سرگرم کننده ای که در این پارک خیلی می چسبد و به یاد ماندنی است، سرسره های آبی، استخر بچه ها، سرسره های دارای طرح برج های کرملین، استخر جکوزی، استخر موج، استخر اقیانوس، رودخانه کند، رودخانه رفتینگ یا خروشان، نیز ترامپولین و غذاهای مورد علاقه تان که در این پارک می توانید تجربه کنید و خاطراتی ماندگار برای خود و بقیه بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *