تور ارمنستان جاذبه های گردشگری زیادی را برایتان آورده آورده است

با این امکانات جدید در تور ارمنستان با ما همراه شوید!

پارادیس سیر پارسیان این بار برای شما برنامه ای را در نظر گرفته است که در تور ارمنستان و یا حتی تور ترکیه و غیره احساس راحتی داشته باشید، البته آن هم با پیش زمینه ای که از این کشورها و امکانات ارائه دهنده در این تورها به شما ارائه می دهیم. اینجاست که بهتر است انتخابتان را بکنید که می خواهیم سفری در داشته های پارادیس سیر پارسیان داشته باشیم. پس با این راهنمایی های ما همراه شوید.

راهنمایی تور :

در مرکز هر یک از تورها افراد صمیمی و مطلعی قرار دارند که اطراف را به شما نشان می دهند، و به شما کمک می کنند بیشترین استفاده را از وقت آزاد خود ببرید. ما مسیرهای باورنکردنی را طی می کنیم تا حرفه ای ترین مدیران تور و راهنماهای محلی را بیابیم. آن ها توضیحات را به زبان انگلیسی ارائه می کنند اما به واسطه چند زبانه بودن می توانند در سراسر اروپا و آسیا و آمریکا شما را بگردانند و موثرترین تجربه ممکن را در اختیار شما قرار دهند.

 با این امکانات جدید در تور ارمنستان با ما همراه شوید!

وعده های غذایی :

نوبت به غذا که می رسد شیوه ای را به شما ارائه می کنیم که مناسب همه باشد. ما در جریان گشت تعدادی از وعده های غذایی را در نظر می گیریم که به واسطه شما در آن وقت و هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد. با این حال زمان آزاد کافی در اختیار شما قرار خواهد داشت تا بتوانید نمونه ای از بهترین غذاهای موجود را به سلیقه خود انتخاب کنید. برای آگاهی از جزییات مربوط به وعده های غذایی گنجانیده در تور شما به صفحات مربوط تور ترکیه، تور استانبول، تور کوش آداسی، تور آنتالیا، تور تایلند، تور ارمنستان مراجعه کنید.

گشت های سیاحتی :

تورهای مسافرتی ما دربرگیرنده گشت های سیاحتی به همراه راهنما در میان مناظر زیبا و نشان دادن ها به شماست. سواری روی رودخانه های بسیار زیبا که تجربه خواهید کرد؛ یادتان نرود عکس بگیرید، مناظر بسیار جذاب و زیبایی دارند. از جاذبه های گردشگری ترکیه، تایلند، ارمنستان، استانبول و غیره لذت خواهید برد اگر با ما همراه شوید. حتی معرفی اماکن معروف و مشهور به شما معرفی خواهد شد و توسط راهنمایان به شما نشان داده خواهد شد.

فراغت :

هیچکس از تعطیلاتی که برای هر ثانیه اش برنامه ریزی شده است لذت نمی برد. ما اوقات فراغت را برای هر یک از تورها پیش بینی کرده ایم تا اینکه شما بتوانید غذای مورد علاقه تان را بخورید، از مراکز خرید مورد علاقه تان خرید کنید، حتی به سلیقه خود در یک محل گردش کنید. مدیر تور و راهنماهای محلی می توانند درباره جاهایی که می توانید و علاقمند هستید به شما اطلاعاتی بدهند و حتی کارهایی که می خواهید انجام دهید را به شما پیشنهاد می دهند تا بهترین لحظات را برای خود بسازید و نیز باید اشاره کنیم که اگر علاقمند به چنین تجربیاتی هستید، پس تورهای هیجان انگیز ما ملحق شوید که برای شما بهترین ها را در نظر گرفته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.