این رستوران های معروف در استانبول را حتما سر بزنید!

این رستوران های معروف در استانبول را حتما سر بزنید!

به دنبال شبی به یاد ماندنی برای خود و خانواده خود در ترکیه هستید؟! با تور استانبول که مجری مستقیم آن آژانس هواپیمایی پارادیس سیر پارسیان است، این سفر خاطره ساز را در برنامه تان قرار دهید. هتل های استانبول همه در درجه اول قرار دارند و تا به حال گردشگران و توریست های فراوانی از نقاط مختلف دنیا به آنجا رفته و نیز راضی بوده اند. البته ناگفته نماند که سفرتان نه تنها با انتخاب درست آژانس هواپیمایی تان خاطره انگیز خواهد شد، نیز با انتخاب رستوران های استانبول که غذایتان را در آنجا سرو خواهید کرد نیز به یاد ماندنی خواهد شد. این رستوران های معروف در استانبول را حتما سر بزنید!

 Aheste Restaurant Galata

اما به معرفی رستوران های استانبول می رسیم که هر چقدر درباره رستوران ها برای شما شرح دهیم بسیار کم است. اولین رستوران، Aheste Restaurant Galata می باشد که بسیاری از مسافران آن را برای صرف غذا در اولویت های خود قرار می دهند. رستورانی شیک که شبی به یاد ماندنی را به شما هدیه می دهد.

این رستوران دارای رتبه 1 از 10.419 رستوران ثبت شده در استانبول می باشد. پس خیالتان از بابت غذا راحت باشد که انتخابتان کاملا درست است. انواع غذاهایی که در آن سرو می کنید، از جمله ترک، رژیمی، ایرانی و بین المللی هستند که با قیمتی در حدود 21 الی 62 دلار در انتظار شما هستند. به نظر کمی گران می رسد، اما یادتان باشد که بهترین رستوران ترکیه رفته اید.

Hafiz Mustafa 1864

رستوران دومی در بین رستوران های استانبول که به معرفی آن می پردازیم، دارای رتبه 3 از 10.419 رستوران ثبت شده در استانبول است که علاوه بر غذایی که سرو کردید، از سر میز بلند نشوید، زیرا منوی بعدی در راه است؛ انواع نوشیدنی ها از جمله قهوه درجه 1 ترک که شما را به دنیایی دیگر خواهد برد.دنیای شما باز هم عوض می شود، آن هم با سرو انواع باقلوای ترک، انواع دسر و کرم کارامل، حلوا، ژله بستنی و سایر دسرها که از خوردنشان پشیمان نخواهید شد. 

Sultanahmet Buhara Kebab House

رستورانی که نام بردیم، به گفته مسافرانی که تجربه اقامت چند روزه در ترکیه را داشتند، می باشد. رستورانی با عطر دلنشین کباب، که رتبه 2 از 10.419 رستوران ثبت شده در استانبول را دارا به خود اختصاص داده است و در تمام ساعات روز چه صبح و چه شب، در انتظار پذیرایی از شما عزیزان است، آن هم با انواع غذاها و نوشیدنی های دلپذیر که از خوردنشان سیر نخواهید شد. شما انواع این سرویس ها را با قیمتی میان 10 الی 25 دلار می توانید میل کنید.

Imbat Restaurant

رستورانی با رتبه 4 از 10.419 رستوران ثبت شده، که رستورانی مناسب برای قرارهای کاری و دوستانه می باشد که از ویژگی های خاص رستوران به شمار می رود. نگران صبحانه و شامتان نباشید؛ دلیلش غذاهای ترکی و بین المللی می باشند که از صبح تا شب، به مهمانان سرویس می دهند. هزینه ای که پرداخت خواهید کرد، بین 22 الی 25 دلار است.

Aloran Cafe & Restaurant

در بین رستوران های گفته شده، رستورانی که در بالا نامش را می بینید، به گوش هر شهروند ترکیه ای آشنا است. رستورانی که شاید اندازه رتبه اش چشمگیر نباشد، اما جز رستوران های معروف و بسیار محبوب است. این رستوران دارای رتبه 6 از 10.419 رستوران ثبت شده در استانبول به شمار می رود. حتی در سال 2013 جایزه بهترین رستوران را از آن خود کرده است.

این مکان یک رستوران بسیار مناسب برای خانواده ها همراه با خانواده  قرارهای دوستانه و حتی گروه های بزرگ، قرارهای اداری و کاری و در نهایت یک مکان ویژه برای صرف غذا می باشد. هزینه ای که برای غذایتان پرداخت خواهید کرد، بین 15 تا 50 دلار خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.