جاذبه های گردشگری تور ترکیه

این بار در تور کوش آداسی، تجربه ای جدید داریم!

هر کس که تور کوش آداسی را تجربه کرده، از آن بد نگفته است. حتی اشاره کرده اند که جایی بسیار تفریحی است با دیدنی های جذاب که از دیدنشان سیر نمی شوید. از جمله تفریحات کوش آداسی می توان به پارک های آبی کوش آداسی اشاره کرد. کوش آداسی دارای ۳ پارک آبی می باشد. دو تای آن ها در میان بزرگ ترین پارک های آبی اروپا قرار گرفته اند. پارک آدالند در ۴ کیلومتری و آکوا فانتزی در ۶ کیلومتری کوش آداسی قرار دارند و لانگ بیچ آکواریزورت در ۵ کیلومتری جنوب کوش آداسی واقع شده است. پارک آبی این هتل به اندازه آن دوتای دیگر بزرگ نیست. اگر محل اقامت شما ازمیر باشد، بهتر است بدانید پارک آبی ادالند در فاصله ۸۰ کیلومتری ازمیر واقع شده است و مطمئنا تفریح در یکی از بزرگترین پارک های آبی اروپا ارزش طی کردن این مسیر را دارد.

این بار در تور کوش آداسی، تجربه ای جدید داریم!

پارک آبی آدالند کوش آداسی از جالب ترین مراکز تفریحی کوش آداسی است، این تفریح شامل ماجراجویی های سرگرم کننده در آب است. می توانید در کنار خانواده تان در جذاب ترین پارک آبی روباز که تا کنون ایجاد شده، از هیجان ناشی از یورش آدرنالین به قلبتان، لذت ببرید. Adaland Aquapark کوش آداسی از پارک های آبی ترکیه است که  پر از امکانات متنوع و بسیار عالی برای بازی های آبی و داشتن یک روز سرگرم کننده است اما بستگی به این دارد که شما از کدام ویژگی این پارک لذت ببرید : چلپ چلوپ امواج آبی خنک، سقوط هیجان انگیز و بسیار جذاب به برکه، استراحت و شناور شدن در میان آب های رودخانه تنبل و یا فقط خیس خوردن و آفتاب گرفتن در سواحل گیاهی این پارک، همه و همه جذابیت هایی را به همراه دارند که شما را بیکار نمی گذارند.

اجازه دهید خنده های شما در سراسر فضای سرد اسپلش تستیک اکو شود و سرسره های آبی این پارک، هیجان انگیزترین لحظات عمرتان را خلق کند. اگر می خواهید روز سرگرم کننده ای را در میان آب های آبی سپری کنید، پارک آبی آدالند کوش آداسی منتظر شماست.

پارک آبی آکوا فانتزی در نزدیکی کوش آداسی است و به سمت ساحل افسس قرار گرفته است. شما می توانید در میان آب های درخشان و تمیز این پارک آبی که از مهم ترین پارک های آبی کوش آداسی به شمار می رود، لحظات مفرحی را تجربه کنید. هزینه ورودی پارک آبی آکوا فانتزی کوش آداسی ۲۰ یورو می باشد. ساعت کار این پارک هم از نیمه اردیبشهت تا نیمه خرداد یعنی از ۱۵ مه تا ۱۴ ژوئن می باشد و به صورت هر روزه از ۱۰٫۰۰-۱۸٫۰۰ و از نیمه خرداد تا نیمه مهر یعنی از ۱۵ ژوئن تا ۳۰ سپتامبر هر روز ۱۰٫۰۰-۱۹٫۰۰ می باشد. این پارک دارای بازی های مختلفی می باشد و سرزمین عجایب این پارک دارای استخر موج سواری و آبشار است. همچنین در این پارک امکانات ورزش های آبی همچون والیبال ساحلی، واترپلو، والیبال آبی و سالن آب در دسترس می باشد.
از ویژگی های استخر موج این پارک این است که ده نوع مختلف از امواج با نام هایی همچون دعوت به تندر سیاه، آناکوندا و شگفت انگیز و … در آن ایجاد می شود. یکی از محبوب ترین بخش های آن بخش حصیر شتاب است که می توانید در مسیر آن با دوستان خود مسابقه دهید. از جذاب ترین بخش های این پارک هم رودخانه تنبل می باشد. نامی که بسیاری از گردشگران عاشق آن هستند و نیز در مورد شما عزیزان هم مطمئنیم علاقمند به این بخش ها می شوید. این رودخانه در خارجی ترین قسمت پارک و دورتا دور آن قرار دارد. برای یک استراحت دلچسب می توانید در یک حلقه لاستیکی لم بدهید و در مسیر رودخانه به آرامی حرکت کنید. در این پارک تعداد زیادی استخر کم عمق برای کودکان قرار دارد. از بخش های بسیار جذاب برای کودکان، جزیره گنج است که بچه ها در تونل دزدان دریایی می توانند بر روی برگ های زنبق پیاده روی نمایند و تمرین تعادل کنند.

روزانه هم مسابقاتی مثل فوتبال، مسابقات رقص، یدک کش و … در پارک برگزار می شود و برای کسانی که می خواهند برای خنک کردن خود، نوشیدنی های استوایی بنوشند، کافه ها و رستوران هایی در اطراف پارک وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *