اطلاعات ضروری درباره تور تایلند

تور تایلند را با اطلاعاتی که ما در اختیارتان قرار می دهیم، انتخاب کنید!

سوالاتی که در خصوص تور تایلند ممکن است برای شما پیش آید!

 بهترین فصل برای سفر با تایلند چه موقع می باشد؟

با اینکه تمامی فصول برای سفر به تایلند مناسب است، اما بهترین زمان از نظر کم بودن گرما و رطوبت، بین ماه های نوامبر تا فوریه، یعنی در فصل سرما در این کشور است که میانگین دما به 20 درجه سانتی گراد می رسد.

چند فرودگاه در بانکوک وجود دارد؟

شهر بانکوک دارای دو فرودگاه قدیمی و جدید است. فرودگاه قدیمی Don Muang که اکنون تنها برای برخی پروازهای داخلی و استفاده خانواده سلطنتی به کار می رود، یکی از قدیمی ترین فرودگاه های بین المللی در جهان است و در 20 کیلومتری شمال شهر بانکوک واقع شده است. فرودگاه جدید Suvarnabhumi که در سال 2006 جایگزین فرودگاه قدیمی شده است، در جنوب شرقی بانکوک قرار دارد و تمامی پروازهای بین المللی از این فرودگاه انجام می شوند.

موقعیت جغرافیایی تایلند چگونه است ؟

تایلند در جنوب شرق آسیا، شمال خلیج تایلند و شرق دریای آندامان واقع شده است. این کشور با مالزی در جنوب، با میانمار )برمه( در شمال غرب، با لائوس در شمال شرق و با کامبوج در جنوب شرق هم مرز است.

اطلاعات ضروری درباره تور تایلند

مذهب اصلی در تایلند چه می باشد؟

مذهب اصلی مردم تایلند بودایی است و مسلمانان دومین گروه مذهبی بزرگ در تایلند هستند که عمدتا در چهار ایالت جنوبی کشور سکونت دارند.

و اما اطلاعات گردشگری که سوال بسیاری از مسافر عزیز در سفر با تور تایلند می باشد!

مهم ترین مراکز خرید شهر پاتایا در تایلند کدام است؟

فروشگاه های رویال گاردن، مایک، لوتوس، اوت لت، بیگ سی، کارفور، سنترال و فروشگاه های خیابان دوم پاتایا

مهم ترین مراکز خرید بانکوک کجاها هستند؟

بازار و فروشگاه های منطقه پتونم، فروشگاه ام.بی.کی، سیام پاراگون، سیام اسکوئر، فروشگاه سنترال ورلد، فروشگاه رابینسون، سیام سنتر، فروشگاه سنترال، فروشگاه ورلد ترید سنتر، فروشگاه زن، فروشگاه لوتوس، بیگ سی، کارفور و فروشگاه های خیابان سیلوم

محل برگزاری نمایشگاه های بانکوک کجا می باشد؟

نمایشگاه های بانکوک، معمولا در مکان های زیر برگزار می شوند:

IMPACT, BITEC, QSNCE

نحوه استفاده از گشت های این کشور به چه صورت می باشد؟

مسافران می توانند در آژانس ثبت نام کننده خود در ایران، گشت های مورد نظر خود را رزرو کنند یا زمانی که در تایلند هستند، با مراجعه به راهنماهای تور شرکت هما در هر هتل، گشت اختیاری را خریداری کرده و در روز مورد نظر خود از آن استفاده کنند. به منظور سهولت در انجام هماهنگی های لازم برای ارایه گشت ها، به مسافران عزیز توصیه می شود که در صورت امکان گشت مورد نظر خود را از آژانس ثبت نام کننده در ایران خریداری کنند.

بهترین محل برای غذا خوردن در تایلند کجا می باشد؟

از آنجایی که ذایقه بیشتر ایرانیان با غذاهای تایلندی )که عمدتا غذاهای دریایی را در برمیگیرند( سازگار نیست، توصیه می شود که مسافران ایرانی در طول مدت اقامت خود برای صرف غذا به رستوران های مطمئنی مانند رستوران ایرانی پردیس در بانکوک و پاتایا و یا به فست فود های بی شمار مک دونالد، کی.اف.سی، برگر کینگ و … که در بانکوک و دیگر شهرها وجود دارند، مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.