اکثر کسانی که قصد سفر به دبی با تور دبی را دارند جهانگرد حرفه ای نیستند و برای اولین بار است که به این کشور سفر میکنند پس بهتر است از تجربیات گردشگرانی که چند بار به این کشور سفر کردن استفاده کنیم تا سفر خوب و خاطره انگیزی داشته باشیم

همرا داشتن چند چمدان بزرگ در تور دبی

یکی از بارز ترین اشتباهات مسافران تور دبی ارزان همراه داشتن چمدان های بزرگ و دست و پا گیر است در خانه که هستید چند بار در روز لباستان را عوض میکنید . ولی وقتی قرار باشد لباس های سفر خود را در یک چمدان جا کنید. لازم نیست برای هر موقعیتی لباس بیاورید. تحقیقات انجام شده نشان میدهد که دو سوم مسافرین وقتی از سفر برمی گردند حداقل 6 لباس خود را اصلاً نپوشیده اند.

در نگاه اول میخرید

بازار های دبی خیلی متنوع هستند وقتی چیزی را می بینید که خوشتان می آید همان لحظه آن را نخرید ! شاید در بازدید از مراکز خرید دبی چیزهای ارزانتری با کیفیت بهتر پیدا کردید. ولی اینطور نمی شود. وقتی در سفر هستید و چیزی را می بینید که خیلی چشمتان را می گیرد حتماً آن را همان جا بخرید، و گرنه بقیه عمرتان هرگز آن را فراموش نمی کنید. آن را بخرید تا بعداً افسوس نخورید.

تور دبی ارزان,تور دبی

در تور دبی برای سیم کارت و تلفن برنامه ریزی نمی کنید

یک هفته پیامک زدن از دبی به کشور دیگر نباید بیشتر از یک جراحی باز قلب برایتان هزینه بردارد! ولی این اتفاق برای اکثر مسافرین خارجی می افتد، زیرا آنها قبل از سفر برای این قضیه برنامه ریزی نمی کنند.

معنی هتل های دبی نزدیک به مرکز شهر چیه؟

عبارت “نزدیک به مرکز شهر”  برای هتل های دبی هزار و یک تفسیر و تعبیر دارد. وقتی هتلی در نزدیکی شهر پیدا می کنید و در پولتان صرفه جویی می کنید، در واقع آن پول را خرج حمل و نقل و کرایه تاکسی و … می کنید و این مورد یکی از گناهان کبیره مسافرت محسوب می شود!

سوار ماشین های فرودگاه می شوید

بیشتر گردشگران تور دبی ارزان میخواهند پول کرایه تاکسی را در جیبشان بگذارند و سوار این ماشین ها می شوید. ولی در واقع اصلاً معلوم نیست که شما را اول پیاده کند یا آخر و همیشه به یاد داشته باشید که چیزی که در سفر از همه چیز مهمتر است وقت شماست. پس تاکسی بگیرید و به فکر صرفه جویی نباشید.

در فرودگاه پولتان را چنج نمی کنید

عقیده عموم مردم این است که فقط آماتورها در فرودگاه پول چنج می کنند، زیرا در شهر نرخ ارز خارجی بهتر است. ولی اغلب اینطور نیست و در اکثر فرودگاه ها از شما برای کمتر از 300 دلار کمیسیون نمی گیرند. در ضمن برای پول چنج کردن در شهر باید حداقل یک ساعت بگردید و جای قابل قبولی را پیدا کنید و پولتان را چنج کنید. پس همیشه سعی کنید در فرودگاه پول چنج کنید و زحمت، ریسک و اتلاف وقت شهری را به جان نخرید.

جهنم فرودگاه دبی را دست کم می گیرید

صحبت از دبی که می شود، هرگز نباید فرودگاه دبی را دست کم گرفت. زیرا احتمالاً مجبور می شوید چندصد متر راه بروید و در بخش بازرسی امنیتی و در صف های طولانی آن وقت تلف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *