اسکی در تابستان

بسیاری از افراد روی کره زمین و یا گردشگران که به نقاط مختلف سفر می کنند، هم چنین به دلیل کارشان درتابستان وقت آزادتری دارند، به دنبال مکانی برای گذراندن اوقات فراغتشان نیز هستند و به به این دلیل جایی مناسب و خنک تر از مکان زندگی خودشان انتخاب می کنند.

به همین دلیل است که امروزه دیگر تفریحات زمستانی تنها محدود به ماه‌های سرد سال نمی‌شود و بسیاری از پیست‌های اسکی و تفریح‌گاه‌های زمستانی در فصل گرم سال نیز پذیرای علاقه مندان هستند.

دیگر سرگرمی که به گردشگران امکان اسکی در تابستان را نیز می دهد.

 آیا تا به حال به این فکر کرده اید که اسکی در تابستان را تجربه کنید؟

مکان هایی را در ادامه معرفی کرده ایم که در فصول گرم می توانند مکانی برای تفریحات تابستانی شما باشند.

 

تریبل کان نیوزیلند

اسکی در تابستان

تریبل کان نیوزیلند

 پیست اسکی تریبل کان نیوزیلند در کوه‌ های نیوزلند می باشد که دارای بهترین مسیر ها برای افراد حرفه‌ ای می باشند. حتی برای آماتورهای علاقه‌مند به اسکی نیز این امکان را دارا می باشد. در تمام طول سال محیط اسکی برای استفاده آماده بوده و در بازه‌های زمانی مشخص مسابقاتی نیز برای علاقه‌ مندان برگزار می‌شود. 

 

اسکی پورتیلو شیلی

هرگاه نام کشور شیلی می‌آید همه به یاد سواحل طلایی‌رنگ و آب‌وهوای شرجی و گرم این کشور می‌افتند؛ اما علاوه بر سواحل گرم کشور شیلی دارای برخی از بهترین پیست ‌ها و مسیرهای اسکی روی برف در دنیا می باشد. تفریحگاه اسکی پورتیلو در این کشور نمایی زیبا از کوه‌های لاگونا دل اینکا داشته و حتی در فصل تابستان نیز میزبان علاقه‌مندان به اسکی است. هتل واقع در این مجموعه گنجایش 450 مهمان را دارد.

 

آلپ 2 در فرانسه

اسکی در تابستان

آلپ 2 در فرانسه

تفریح گاه آلپ 2 در فرانسه یکی از بلندترین و طولانی‌ترین پیست‌های اسکی در اروپا می باشد که در فصل تابستان نیز میزبان علاقه‌مندان به ورزش‌ های زمستانی است. اسکی‌بازان حرفه‌ای می‌توانند از مسیرهای دشوار و خاصی که برایشان طراحی‌ شده، استفاده کنند و در کنار آن افراد غیرحرفه‌ای نیز می‌توانند از محیط ‌هایی با شیب کمتر مشابه پارک‌های برفی لذت ببرند. 

 

زارمت در سوئیس

تفریحگاه زمستانی زارمت در مرز بین ایتالیا و سوئیس هم یک محلی برای اقامت و تفریح خانواده‌ها محسوب شده و هم پیست اسکی جذاب و زیبا حتی در فصل گرم سال دارد. علاقه‌مندان به ورزش‌های زمستانی می‌توانند در این پیست از مناظر زیبای کوه‌های مترهورن لذت برده و علاوه بر این از رستوران‌های ایتالیایی این تفریح گاه 4 فصل استفاده کنند.  

 

هینترتاکس در اتریش

اسکی در تابستان

هینترتاکس در اتریش

پیست هینترتاکس در کشور اتریش 365 روز سال را آماده میزبانی از علاقه‌مندان به ورزش اسکی و تفریحات زمستانی است. برخی از رمپ‌ها و موانع نیز برای علاقه‌مندان به اسنوبرد طراحی‌شده. وسعت این مجموعه از پیست‌های اسکی در اتریش به‌قدری است که حتی در فصل گرم سال نیز جزء طولانی‌ترین پیست‌های اسکی اروپایی محسوب می‌شود.   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.