اخبار مهم سازمان گردشگری ایران

اخبار مهم سازمان گردشگری ایران

گردشگري به‌عنوان يکي از مهمترین پديده‌هاي هزاره سوم، طي نيم قرن گذشته با رشد تصاعد گونه خود تأثير بسزايي در رشد و پويايي اقتصادي و تبادلات فرهنگي کشورها داشته است. به‌طوري‌که بسياري از صاحب‌نظران، قرن حاضر را قرن گردشگري نام نهاده‌اند.

این مطلب به ارائه خبری درباره اخبار مهم سازمان گردشگری ایران می پردازد. در این پست مدنظر اخبار مهم سازمان گردشگری ایران می باشد تا شما را مطلع سازیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب بروید.

 

در ادامه این مطلب به بررسی اخبار مهم سازمان گردشگری ایران می پردازیم.

راه‌اندازی نمایندگی‌های اطلاع‌رسانی گردشگری ایران در خارج از کشور و برگزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری جزو برنامه های تبلیغی معاونت گردشگری قرار گرفت.
سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري با همكاري كانون جهانگردي و اتومبيلراني در راستاي عملياتي شدن سياست كلان توسعه اين صنعت، برنامه‌ريزي‌هاي لازم را براي راه‌اندازي نمايندگي‌هاي اطلاع‌رساني گردشگري ايران در خارج از كشور به عمل آورده است و به اخبار مهم سازمان گردشگری ایران می پردازد.

معاون گردشگری در ادامه با یادآوری ورود قطارهاي گردشگري اروپايي در پاييز امسال، گفت: ورود این قطارها تأثير بسزايي در ايجاد علاقه بين گردشگران خارجي داشته و حدود دوازده هزار نفر براي سفر به كشورمان ثبت‌نام کرده اند و طبق اعلام جامعه تورگردانان كشور مقرر است 9 قطار گردشگري ديگر به كشورمان وارد شود.
معاون گردشگری همچنین به امضای تفاهم‌نامه‌ بين سازمان میراث فرهنگی و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي در سال جاری اشاره کرد و گفت: این تفاهم‌نامه در راستاي هماهنگي با رايزني‌هاي فرهنگي خارج از كشور به امضاء رسيده كه بی‌تردید هماهنگي‌هاي مورد اشاره در تفاهم‌نامه برای معرفي ايران در خارج از كشور نقش بسزايي خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.