آبشار رامونا

آبشار رامونا یکی از مظاهر زیبایی و جذابیت طبیعت می باشد که در کشور آمریکا می باشد و در میان گردشگران محبوبیت بسیار زیاد و خاصی دارد. در کنار این زیبایی شاهد نوعی عظمت و بزرگی در کنار حذابیت های این آبشار زیبا خواهید بود.

آبشار رامونا واقع در اورگن، کشور آمریکا :

این آبشار زیبا که در اورگن می باشد، تا به حال توانسته است گرشگران زیادی را به سمت خود جذب کند؛ آبشاری شگفت انگیز که دارای طبیعتی بکر و دست نخورده می باشد و شامل قله ای زیبا و دیدنی به نام هود می باشد. این قله به دلیل افسانه هایی که درباره اش گفته شده است، این نام را گرفته است و در ارتفاعات پورتلند قرار دارد. این آبشار خود پدیده‌ ای جالب و تماشایی را به نمایش گذاشته است. این آبشار زیبا و دیدنی در بخش فوقانی رودخانه سندی و در غرب قله هود و در میان جنگلی در ارتفاعات 3.560 پایی قرار گرفته است.

آبشار رامونا

1. نمایی از آبشار

از جاذبه های آبشار رامونا و این که توجه بسیاری از گردشگران را به خود جلب می کند، نمای این آبشار است که خود 37 متر ارتفاع دارد، و بسیار شبیه به دیواره‌ ای است که از آبشارهای کوچکی که از ستون ‌های شش وجهی بازالتی به پایین سرازیر می‌شوند، ساخته شده است. این ستون‌ها خود از بازمانده های جریانات گدازه ای هستند.

همانگونه که گفتیم این آبشار در نزدیکی قله هود، بلندترین قله در ناحیه اورگون واقع شده است. برای بازدید از آبشار رامونا دو مسیر مجزا وجود دارد که هر دو از چشم اندازهای زیبایی بهره‌مند هستند. مردم اغلب برای اقامتی یک روزه به این ناحیه سفر می‌کنند، هر چند اگر امکانات لازم را همراه داشته باشند، می‌توان در این منطقه و برای مدت طولانی‌تری اقامت کرد.
مناظر فوق‌العاده و آبشاری خاص و تماشایی، این نقطه را به یک مرکز معروف تفریحی در این ایالت مبدل نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *