بازدید از جاذبه های توریستی تایلند

تور تایلند همیشه یک سورپرایز برای ما دارد و ویژه ترین ها را به ما معرفی می کند.

تور تایلند با حال و هوای آسیایی اش و شهرهای زیبا و پر جنب و جوشش تا آنجایی که توانسته بهترین هایش را برای گردشگران به نمایش گذاشته است. تور تایلند در اطراف شهرهایش که می گردد، بسیاری از ما دیده ایم که این شهرها با موتور سیکلت، موتورهای سه چرخ، معابد بودایی با راهبان نارنجی پوش، حتی بومی هایی که صنایع دستی شان را می فروشند، شهر را پوشش داده اند و زیبایی جالبی به آن بخشیده اند.

با گشتی که با تور تایلند در اطراف شهرها می زنیم، از مناظر طبیعی و سرسبز این کشور، روستاهای دارای زمین های کشاورزی، آثار باستانی، سواحل دیدنی و معروف و تالاب های آبی آن دیدن می کنیم که واقعا خیره کننده هستند. از جاذبه های توریستی تور تایلند که بسیار معروف هم می باشد، معبد سپیده دم است که آن را با نام وات آران، در زبان محلی وات چائه می شناسند، که در منطقه ساحل غربی (سونبوری) رودخانه چائو پرایا واقع شده است و با منظره ای از این رودخانه صحنه ای دیدنی را به وجود آورده است.

معبد دیدنی در تور تایلند

یکی از زیباترین معابد بانکوک که نه تنها به خاطر مجاورتش با رودخانه بسیار دیدنی است، بلکه به خاطر اینکه معماری متفاوتی نسبت به معابد دیگر بانکوک دارد، باعث شده است تا زیبایی آن دو چندان شود.

معبد دیدنی سپیده دم در تور تایلند

وات آران که به همان سپیده دم شناخته شده است، با مناره های رنگارنگی که دارد و تزیینات بسیار دیدنی اش گردشگرانش را به این سمت کشانده است. حتی جالب تر از همه این است که به طور شگفت آور و عجیبی روی آب استوار است. این معبد واقع در بانکوک را نیز به نام Temple of dawn هم می نامند. سفرتان را به این مکان گردشگری حتما تغییر دهید، با یک بار بازدید ضرر نمی کنید؛ پس حتما یک سری به معبد وات آران بانکوک تایلند بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *