بازدید از جاذبه های توریستی آنتالیا

می خواهیم یکی از زیباترین و باورنکردنی ترین دیدنی های تور آنتالیا را به شما معرفی کنیم. جایی که اگر نبینید و لمسش نکنید، بی شک یکی از بهترین تجربیات زندگی تان را از دست داده اید.

البته ناگفته نماند که تور آنتالیا همیشه یک سورپرایز هیجان انگیز برای ما داشته است؛ اما این بار یکی دیگر از این سورپرایزهای شگفت آور در جاهای دیدنی آنتالیا را می بینیم. چشمه های کارست از جمله دیدنی های آنتالیا هستند که واقعا چشم هر بیننده ای را روی خودش قفل می کند.چشمه ای در حومه شهر آنتالیا که آهکی است و پر شده است از چشمه های کارست. گودال ها و آبشارهای این اطراف، آهک های رسوبی که از این چشمه ها به وجود آمده و در طی 1.5 تا 2 میلیون سال این آهک ها مانند پاموکاله به شکل تراس های عظیمی درآمده اند که زیبایی شان را دو چندان کرده است.

چشمه های کارست از جاذبه های گردشگری آنتالیا

البته در کرکگوز و پینارباسی هم که در شمال غربی آنتالیا هستند، چشمه ها و گودال هایی را می بینیم که به این مناطق زیبایی خاصی بخشیده اند. هم چنین در دودنباسی یک مجموعه آبشار می باشد که به یک دره تنگ و باریک سرازیر می شود. این آبشار ها را هم می توانید از نزدیک ببینید. هم آبشارهای بالا دست (دودنباسی سلاسی) و هم آبشارهای پایین دست (دودن چایی) قابل بازدید هستند.

این آبشارها نه تنها زیبایی دارند بلکه خاصیت های درمانی هم دارند. پس هم به عنوان تفریح هم برای جنبه درمانی اش می توانید بازدید از این چشمه ها را در برنامه تان قرار دهید. نگران جای اقامت در آنتالیا و یا حتی تفریحات در آنتالیا نباشید که ما با تور آنتالیا برایتان جذابیت هایی را به همراه داریم که نه تنها خسته نمی شوید که دوباره تصمیم می گیرید سری به این شهر بزنید. پس معطل نکنید و با بازدید از تورهای مسافرتی ما تصمیم خود را بگیرید تا بهترین تجربه زندگیتان را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *