گیلین

گیلین یکی از زیباترین و شگفت انگیزترین مناظر طبیعی چین می باشد. منطقه ای سرسبز با تپه های کوچ و بزرگ که پوشیده شده از انواع گیاهان و درخچه های زیبا می باشد. منطقه ای که نظریش را شاید در هیچ جای دنیا یافت نکنید. نحوه قرارگیری این تپه ها و مناظر طبیعی آن به گونه است که آدم را یاد فیلم های علمی و تخیلی می اندازد.

این منطقه از خوش آب و هوا ترین ناطق چین می باشد. قدمت گیلین به یک قرن پیش از میلاد برمیگردد.گیلین در گذشته یکی از مناطق مهم تجاری چین محسوب میشد اما بعدها به یک منطقه حساس و استراتژی جنگی تبدیل شد. در این منطقه قومیت های مختلفی از جمله چینی های هان تبار زندگی میکنند.

جاذبه های گلین

گیلین   دارای جاذبببه های طبیعی و گردشگری زیادی می باشد. از جمله آنها میتوان به میدان مرکزی به مساحت 51400 متر با یک آبشار مصنوعی ، شهر شاهزاده جینگ جاینگ ، پاگودا ،  و غیره می باشد. گیلین دارای فضای سبز و پارک های فراوان و زیبایی می باشد. پارک وست هیل و پارک هفت ستاره ( که این پارک دارای باغ وحش ، رستوران ، باغ گل و معابد بودا می باشد ). اطراف شهر گیلین نیز دارای جاذبه هایی مانند کوه دیکای که صعود به این قله از طریق پله های سنگی امکان پذیر است، تپه فوبو که شامل نقاشی های باستانی می باشد ، تپه عاج فیل ، رود شکوفه های هلو ، غار فلوت و قله تنهایی که دیدن مناظر اطراف از بالای این قله به نوبه خود جذاب و جالب می باشد.

تفریحات گیلین

در گیلین تفریحات زیادی وجود دارد که باعث سرگرمی شما و خانواده تان می شود. از سوار شدن در قایق های تفریحی روی رود لی گرفته تا تورهای تست غذا ف انواع ماساژ درمانی و نمایش رویا برروی رود لی را میتوان نام برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *