پارک های آبی یکی از جذاب ترین تفریحات کوش آداسی هستند!

کوش آداسی چه شرایط آب و هوایی دارد؟

در فصولی که تعطیلات است و یا اینک به تعطیلات آخر هفته نزدیک می شوید، سوالی که دوستانتان از شما می پرسند این است که آخر هفته کجا می روید؟ یا اینکه شاید از قبل برنامه سفر با توری را در نظر داشته باشید؛ که البته تور کوش آداسی را به شما معرفی و پیشنهاد می کنیم. ابتدا سری به شهر مدیترانه ای در ترکیه بزنید. شهری که در تابستان ها آب و هوایی گرم را به همراه دارد و در زمستان ها هم تقریبا آب و هوایی نسبتا سرد را حس می کنید.

کوش آداسی چه شرایط آب و هوایی دارد؟

آن هایی که از کوش آداسی زیاد بازدید می کنند، اطلاع دارند که آب و هوای کوش آداسی در 300 روز از سال آفتابی است و همین آفتابی بودن هوا آن را بسیار مشهور و محبوب کرده است؛ مردم بسیاری سالانه به دیدن از این شهر می آیند و از سواحل شنی آن همراه با آفتابی درخشان و زیبا لذت می برند. بسیاری هم که البته اکثرا ایرانی هستند، تعطیلات عید را به آنجا می روند. اما نکته ای که باید به آن توجه داشت، استفاده از تفریحات آبی آن است که هنوز هم نمی توان از آن ها استفاده کرد و قادر به تجربه چنین تفریحاتی تا حدی نیستند.

پس بهترین زمان برای سفر را به شما بین 15 خرداد تا 15 شهریور اعلام می کنیم. زیرا علت اصلی چنین پیشنهادی، آب و هوایش است که بسیار معتدل و مرطوب است؛ که البته ناگفته نماند، آب و هوای این شهر به کل معتدل است. فصل تابستان در شهر کوش آداسی از اواخر آوریل شروع می شود، یعنی از اوایل اردیبهشت، و تا اواخر اکتبر که اوایل آبان می شود، ادامه پیدا می کند. البته به اسم زمستان می باشد، اما دمای هوا آن چنان پایین نمی آید. ماه جولای هم دمای بیش از 42 درجه را تجربه می کنید که گرمترین ماه در شهر به حساب می آید و حتما در صورت سفر، کلاه آفتابی و کرم ضد آفتاب را فراموش نکنید که از اولیه های سفر می باشند. آب و هوای شهر شبیه به ازمیر هم می باشد؛ که تابستان هایی شرجی دارد و پاییزی نسبتا سرد، به همراه زمستانی سرد وبهاری معتدل ک بسیار دلپذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *