چرا تور آنتالیا را نباید از دست داد؟!
 

نرخ پکیج آنتالیا

[table “645” not found /]

نرخ پکیج کوش آداسی

[table “647” not found /]

کوش آداسی برویم یا آنتالیا؟

تا به حال شده بین دو راهی گیر کرده باشید؟ تصمیم به سفر می گیرید، اما در این مابین ها دوستتان می گوید چرا به فلان جا می روی، آن شهر بهتر است. به طور مثال فرض می کنیم تصمیم گرفته ایم با تور کوش آداسی سری به شهر معروف به جزیره کبوتر بزنیم، در این بین دوستی یا فردی آشنا به ما می رسد و پیشنهاد تور آنتالیا را می دهد. حتما درک می کنید که سخت ترین لحظه تصمیم گیری است و دودل می شوید. اینجاست که بهتر است یک آژانس مسافرتی خوب را به عنوان یک مشاور و همراه انتخاب کنید تا پیشنهاد ویژه و خوب را به شما دهد؛ که در اینجا پارادیس سیر پارسیان، یکی از آژانس های هواپیمایی ابتدا به شما تور کوش آداسی را پیشنهاد می شود. بیشترین دلیل چنین پیشنهادی به نظراتی برمی گردد که بازدیدکنندگان آن داشته اند. در ادامه به بررسی نظرات یک سری از عزیزان که تور کوش آداسی را تجربه کرده اند می پردازیم.کوش آداسی برویم یا آنتالیا؟

دوستی عزیز بیان می دارد که ” بین کوش اداسی و آنتالیا خیلی مرددم ، 1 بار آنتالیا رفتم ولی نمی دانم که دوباره بروم آنتالیا یا بروم کوش اداسی؟!” در جواب باید گفت که چنین عزیزی کوش آداسی را تجربه کند، زیرا کوش آداسی هم مانند بدروم دارای مکان هایی شاد و برای تفریح می باشد که تجربه آن ها خالی از لطف نیست. ساحلی صخره ای که کمتر دیده می شود شنی باشد؛ که چنین چیزی باعث شده است بیشتر توجهات به این منطقه جلب شود و محلی مناسب و خاطره انگیز برای پیاده روی باشد. حتی گفته شده است که در بسیاری از تبلیغات ترکیه ای بدروم را تبلیغ می کنند، اما باز بیشتر از آن کوش آداسی را معرفی می کنند که مراسم شادی هم در کناره آن ها برگزار می شود، حتی شهری مدرن و زیبا می شود.

در ادامه تعریف و تمجیدهایی که از کوش آداسی می شود، گفته می شود که مثل بدروم است اما کوچتر و تاریخی تر می باشد. فرق این 2 تا شهر با آنتالیا این است که شما راحت با تاکسی یا ون یا پیاده می توانید به شهر بروید و از مراکز خرید دیدن کنید. مرکز خرید و برند معروف و رستوران های معروفی هم هستند ولی کوش آداسی چون به قبرس نزدیک است، و قلا مال قبرس هست اروپایی تر می باشد. یک اسکله معروف هم دارد که داخل شهر است و کشتی های بزرگ مسافر یا توریست از اروپا می آورد و خوبی آن این است که اگر ویزای اروپا داشته باشید می توانید از گمرگ کنار ساحل رد شوید و به آن طرف قبرس بروید.

در ضمن آنتالیا اکثر هتل هایش برعکس کوش آداسی از شهر دور هستند. هم چنین مزیت دیگر کوش آداسی از لحاظ توریستی بسیار مناسب و پر طرفدار می باشد. اگر تا الان تصمیمتان را گرفته اید، به شما توصیه می کنیم که کوش آداسی بهترین مکان برای دوستداران خرید است؛ زیرا تا دلتان بخواهد مراکز خرید دیده می شود. اگر چنین حرفی را می زنیم به خاطر این است که این نظرات گردآوری شده از نظرات کاربرانی است که سفری به این شهر زیبا داشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *