تور آنتالیا مسافران و گردشگران علاقمند به سواحل ترکیه را به Kaputas می برد!

تور آنتالیا در طی برنامه ریزی که برای گردشگران دارد سری به یک ساحل دیدنی در این شهر می زند که با زیبایی که دارد توجه خیلی ها را جلب کرده. مثلا نمونه اش همین مسافرانی است که اخیرا و قبل سفری به آن جا داشته اند، به عنوان مثال یکی از مسافران می گفت : به سرزمین عجایب می روید. یک جایی دیدنی که از بهشت می باشد. این ساحل اینطوریست که مطمئنا حتی با دیدن عکس هایش دلتان می خواهد بروید. ساحلی ماسه ای جذاب. فقط چندتا کافه می بینید که پشت صخره ها پنهان شده اند. ما این ها را با رانندگی و یا پروازی که داشتیم تجربه کردیم. می توانید در آب های منطقه شنا کنید و همراه ماهی ها شوید.

ساحل کاپوتاس تور آنتالیا

ساحلی خاص که با آب شفاف و تمیز زیبایی که دارد نه تنها ساحلی ماسه ای به حساب می آید، این وسط ها سنگ های ریزی هم پیدا می کنید. در نوامبر هم هیچ شانسی برای اجاره تخت یا چتر ندارید. هم چنین امکان این نیست که لب ساحل غذا بخرید. مجبورید یکسری چیزها را با خودتان بیاورید.

یکی هم تعریف می کرد که کاپوتاس هنوز زیباست ولی تغییر کرده، دریا بسیار جذاب است که شاید تابحال چنین صحنه ای را ندیده باشید؛ حداقل در آسیا. اما تغییر کرده، دو سال پیش بود که هیچ تختی یا چترهای آفتاب کنار ساحل نمی دیدید. یا ساحل خیلی ساکت تر بود. الان هم که پر شده از تخت و چترهای آفتابی که خیلی هم شلوغ هستند. در کنار همه این ها باید بگویم که بهترین ساحل با اقیانوسی فیروزه ای و زیباست. ساحلی دست نخورده، آبی بی نظیر و شفاف و تمیز با آب و هوای خوب، که بین سال 2011 تا 2015 بود، درباره تخت ها و چترهایی که گفتیم. یک رستوران کوچکی هم هست که ناهار و نوشیدنی هم می توانید میل کنید. ولی یجورایی ساحلی مخفی و دور از دسترس است و یکم سخت است که بخواهیم به آنجا برویم ولی سختیش ارزش دیدن دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *